Sony Music Entertainment Japan, Aniplex i Pocket Bear wspólnie zakładają Ballworld Entertainment

Sony Music Entertainment Japan, jej spółka zależna Aniplex oraz Na świecie Deweloper Pocketpair ma Ogłaszać budowa Rozrywka Ballworldspółka joint venture, która będzie odpowiedzialna za rozwój zakresu własności intelektualnej i poszerzanie zakresu przedsięwzięć komercyjnych, w tym powiązanych globalnych działań licencyjnych i marketingowych Na świeciewypada z gry.

Poznaj szczegóły poniżej.

Założona przez Sony Music Entertainment (Japonia) Inc. i jej spółka zależna Aniplex Inc. i Pocketpair, Inc. Wspólne przedsięwzięcie Palworld Entertainment Inc. mające na celu poszerzenie i rozwój nowych biznesów związanych z odnoszącą sukcesy grą, Na świecieZostało to ogłoszone dzisiaj we wspólnym oświadczeniu trzech firm.

Na świecieStworzona, wyprodukowana i opublikowana przez japońskiego dewelopera Pocketpair, wieloosobowa gra survivalowa w otwartym świecie stała się ogromnym hitem w 2024 roku, kiedy łączna liczba graczy przekroczyła 25 milionów zaledwie miesiąc po jej premierze.

the Na świecie Gra dostępna obecnie na PC, Xbox Series Gracze mogą korzystać z szerokiej gamy broni, od klasycznych łuków i włóczni po nowoczesne karabiny szturmowe i wyrzutnie rakiet. Rozgrywka polega na lokalizowaniu przyjaciół i ich rodzin, którzy oprócz pomagania graczom w budowaniu i rozszerzaniu ich bazowych operacji, mogą stać się potężnymi sojusznikami w walce.

Joint venture będzie odpowiedzialne za rozwój zakresu własności intelektualnej oraz poszerzanie zakresu przedsięwzięć komercyjnych, w tym powiązanych globalnych działań licencyjnych i marketingowych Na świeciepoza interaktywną grą.

Wspólne przedsięwzięcie rozpocznie się od opracowania ekskluzywnych towarów opartych na grze, które zadebiutują i będą sprzedawane na stoisku Pocketpair podczas targów Bilibili World 2024 (które rozpoczynają się w piątek 12 lipca 2024 r. w Szanghaju w Chinach) i będą dostępne można zamawiać w przedsprzedaży w Aniplex i jego spółkach zależnych, Aniplex of America i Aniplex Shanghai oraz w witrynach handlu elektronicznego, a bardziej szczegółowe informacje zostaną podane później.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *