Stadion Broncos: Straż pożarna w Denver gasi poważny pożar

„Niewielki pożar, który miał miejsce na placu budowy w pobliżu East Club Lobby w Empower Field w Mile High, został opanowany przez Denver_Fire. Ten obszar stadionu został szybko ewakuowany jako środek ostrożności i nie było żadnych obrażeń” Empower Field w Mile High powiedział w tweecie.

Straż pożarna opublikowała na Twitterze kilka zdjęć, na których widać duże płomienie pochłaniające siedzenia i gęsty czarny dym na głównym stadionie miasta. Denver Broncos. Kolejny szary dym pojawia się, gdy woda uderza w ogień.

Greg Bexley, rzecznik straży pożarnej w Denver, powiedział, że był to „poważny pożar”, który spalił to, co oszacował na co najmniej 1000 stóp kwadratowych.

„Tryskacze próbowały powstrzymać pożar, ale do zakończenia gaszenia potrzebni byli strażacy. Po naszym przybyciu znaleziono ciężkie pożary i dym” – napisała na Twitterze Straż Pożarna w Denver.

CNN KCNC Wspomniałem, że dym ze stadionu widać z daleka.

Przyczyna pożaru jest nieznana, zgodnie z kanałem straży pożarnej na Twitterze.

Na boisku miało miejsce wydarzenie, powiedziała Bexley, ale to było na drugim poziomie. Myślano, że może tam być nawet 100 osób.

Obiekt został otwarty w 2001 roku w sąsiedztwie dawnego toru o nazwie Mile High Stadium. Przeszedł kilka zmian nazwy z powodu umów sponsorskich i został przemianowany na Empower Field w Mile High w 2019 roku.

CNN skontaktowało się z Broncos, aby uzyskać więcej informacji na temat pożaru.

według Harmonogram zamieszczony jest na stronie stadionukolejnym wydarzeniem w obiekcie jest Monster Trucks Show 23 kwietnia.
READ  WNBA Big Plate Draft 2024: Caitlin Clark, Angel Reese, Paige Bueckers i inni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *