LEGO Bricktales zaprasza w tym roku do uwolnienia swojej kreatywności

W ramach Future Games Show ogłoszono LEGO i Thunderful LEGO Bricktalesnowa gra logiczna, w której musisz wykonać szereg zadań w 5 biomach o tematyce LEGO — w tym głęboka dżungla, słoneczna pustynia, tętniący życiem zakątek miasta, średniowieczny zamek i tropikalne wyspy karaibskie.

Aby rozwiązywać zagadki i pomagać minifigurkom LEGO, będziesz budować potencjalne rozwiązania klocki po bloku, aby wymyślić najskuteczniejsze – jak pokazano na powyższym zwiastunie, to nie zawsze działa!

Każda łamigłówka będzie zawierała własny zestaw klocków do wykorzystania, co pomoże złagodzić trudności nowicjuszom, ale zbudujesz wszystko, od czysto estetycznych kreacji po modele oparte na fizyce, takie jak dźwignie i żyroskopy.

Oto co Dieter Schuller, wiceprezes wydawnictwa Thunderful, miał do powiedzenia na temat ogłoszenia:

„Po ponad dwóch latach wspaniale jest wreszcie ogłosić, nad czym pracujemy za zamkniętymi drzwiami. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z największą marką gier na świecie. Dzięki LEGO Bricktales uczyniliśmy to naszym misja wykorzystania tego, co czyni LEGO tak wyjątkowym”. Nasza prosta mechanika budowania pozwala graczom na interakcję z klockami LEGO w grze wideo w taki sam sposób, w jaki gry inspirowały wyobraźnię i kreatywność ludzi od dziesięcioleci”.

W chwili pisania tego tekstu konkretne platformy LEGO Bricktales nie zostały jeszcze ogłoszone, ale jesteśmy prawie pewni, że zobaczymy je na Switchu.

Wygląda na to, że Lego Bricktales będzie zabawną alternatywą dla zwykłego stylu LEGO, podobnego do 2021. Podróż budowniczych LEGO, ale czy wybrałbyś to, gdyby chodziło o Switcha? Dowiedzmy się!

READ  Gracze „Pokemon Go” wzywają trenerów, aby „przestali porzucać rajdy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *