Steelers, czy już czas, aby Mike Tomlin zaczął grać solo?

Ilekroć Steelers przeżywają trudny okres, część fanów zespołu zaczyna domagać się zmiany trenera. Pośród obecnych zmagań zespołu, odbędzie się Straty domowe, które tworzą historię W meczu przeciwko dwóm zwycięskim drużynom hałas powrócił.

I prawdopodobnie jest głośniej niż kiedykolwiek.

Czy Steelers odejdą od Mike’a Tomlina? Z trzema trenerami od 1969 roku to po prostu nie było w ich stylu. Biorąc pod uwagę, że w ciągu pierwszych 16 lat jego pracy nie miał żadnych sezonów przegranych, nie do pomyślenia jest oczekiwanie, że Steelers zwolnią Tomlina, jeśli opuszczą play-offy i nie ukończą zawodów na poziomie 0,500 lub wyższym.

Nie oznacza to, że nie czas na zmiany. Nasuwa się pytanie, czy Tomlin uważa, że ​​nadszedł czas, aby odejść. Pozostał mu rok kontraktu. Mógłby to zakończyć i zostać wolnym agentem; To coś, co robi niewielu trenerów NFL. Mógłby zrezygnować, odsiedzieć rok i wrócić do nowego zespołu w 2025 roku (za rekompensatą dla Pittsburgha).

Ewentualnie Steelers mogliby wymienić Tomlina po nadchodzącym sezonie.

W czasie, gdy pojawia się wiele spekulacji na temat tego, czy inna drużyna spróbuje zatrudnić trenera Patriots Billa Belichicka (ze stratą czy bez), dlaczego nie zadzwonić do Steelers w sprawie Tomlina?

Z tych dwóch trenerów Tomlin byłby bardziej pożądany. Jest o 20 lat młodszy, co oznacza, że ​​będzie trenerem dłużej niż Belichick.

A Tomlin spisał się nieźle. Oczywiście minęło 15 lat od jego jedynego zwycięstwa w Super Bowl. Tak, Steelers nie wygrali meczu play-off od 2016 roku. Jednak w ciągu ostatnich 17 lat wiele drużyn radziło sobie gorzej niż Steelers.

Stałe znaczenie jest dla franczyz ważniejsze niż występ w Super Bowl odbywający się raz na pokolenie. Każdego roku konkurencyjne zespoły sprzedają wszystkie swoje bilety i widzą, że te bilety faktycznie są wykorzystywane. Oznacza to drogie napoje, hot dogi i inne produkty w dniu meczu. Więcej gier w godzinach największej oglądalności. A co za tym idzie, mnóstwo pieniędzy.

READ  Konami i Blubber Team ogłaszają remake Silent Hill 2 na PS5 i PC

Sprawdź drużyny poszukujące nowych trenerów. Pomyśl, co Tomlin mógłby zrobić dla generałów, szarżujących, niedźwiedzi i korsarzy.

Powtórzę: tu nie chodzi o to, czy Steelers go zwolnią. Chodzi o to, czy Tomlin będzie gotowy i chętny do wzmocnienia. A to, czy Steelers zgłoszą rozsądne żądanie odszkodowania, zależy od tego, czy Tomlin będzie miał kolejny rok trenowania, zanim będzie mógł udać się gdziekolwiek jako rzadki towar w NFL.

Główny wolny agent trenerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *