Steelers są nieaktywni w tygodniu 6 przeciwko Buccaneers

Dzisiejsze zwolnienie Steelersów z Tampa Bay Buccaneers jest bezpośrednim odzwierciedleniem raportu o kontuzjach zespołu z tego tygodnia.

Czterech defensywnych obrońców, bezpieczna Minkah Fitzpatrick i obrońcy Cam Sutton, Levi Wallace i Ahkello Witherspoon byli nieaktywni.

Fitzpatrick od kilku tygodni boryka się z kontuzją kolana, choć w niedzielę grał przeciwko Bills. Sutton borykał się z kontuzją ścięgna udowego, a kiedy w zeszłym tygodniu zaczął grać przeciwko Bills, nie był w stanie dokończyć meczu. Witherspoon opuścił ostatnie dwa mecze z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego i jeszcze nie wyszedł na boisko. Wallace doznał wstrząsu mózgu w związku z ustawami i nadal jest objęty protokołem.

Koniec meczu Pat Freiermuth, który jest w protokole wstrząsu mózgu, opuści mecz. Freiermuth doznał wstrząsu mózgu w zeszłym tygodniu przeciwko Buffalo Bills.

Oczekuje się, że bez Freiermutha świeżak Connor Heyward będzie miał więcej czasu na grę. Heyward powiedział w tym tygodniu, że w praktyce zrobił więcej zdjęć, co pomogło mu przygotować się na każde obciążenie pracą.

„Czuję, że to dało mi skok w niedzielę” – powiedział Heyward. – Ćwicz tak, jak grasz. Idź tam i przećwicz plan gry. Musi być wykonywany przez cały tydzień.

Heyward powiedział, że ma już dobre relacje z rozgrywającym Kennym Pickettem, którzy oboje przychodzą razem na tegoroczną klasę debiutantów i mają dużo powtórzeń przeciwko sobie na początku.

„On i ja weszliśmy w tym samym czasie”, powiedział Heyward. Jest świetnym rozgrywającym, świetnym przyjacielem, mamy kontakt i wiemy, że wykona swoją robotę. Musimy grać dla niego.

„Czuję, że on wie, gdzie będę czasami. Mamy taką samą mentalność i czujemy się do gry. To wynika z wspólnych powtórzeń w przedsezonie, miniobozie i obozie treningowym”.

Jackson został wcześniej awansowany do aktywnego/nieaktywnego składu na mecz 4 tygodnia przeciwko New York Jets i mecz 5 tygodnia przeciwko Buffalo Bills. W strefie końcowej przed Billami odrobił straty. Jackson podpisał kontrakt z drużyną treningową Steelersów 5 września. Przed dołączeniem do Steelers był z Arizona Cardinals, gdzie podpisał kontrakt poza sezonem 2022, ale został zwolniony na ostatnim składzie.

Steelers wypromowali bezpieczeństwo Elijaha Rileya i obrońcę Quincy’ego Wilsona do aktywnego/nieaktywnego składu i obaj są dzisiaj aktywni.

Riley został również podniesiony do aktywnego/nieaktywnego składu w grze Bills. Riley został uchylony przez New York Jets podczas obozu treningowego. Zaczął ostatnie siedem meczów dla Jets w 2021 roku po podpisaniu kontraktu z drużyną treningową Philadelphia Eagles. Skończył z 45 odbiorami i trzema odbiorami za przegraną.

Wilson został podpisany do składu treningowego Steelersów przed meczem drużyny w trzecim tygodniu przeciwko Cleveland. Wilson grał w 32 meczach, w tym w 11 startach, w ciągu swoich pięciu lat w NFL, w tym trzy sezony w Indianapolis Colts i New York Jets. Sezon 2021 spędził na liście rezerwowych/rannych New York Giants. Ma 61 wtargnięć w karierze, w tym 49 postojów solo, dwa przechwyty, osiem podań w obronie i jedno odzyskanie po fumble.

Rozgrywający Mason Rudolph i strażnik Kendrick Green również byli dziś nieaktywni.

Pełna lista pasywów znajduje się poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.