Steven Yeun nie zagra w filmie Marvela – The Hollywood Reporter

Steven Yeun nie byłby dla niego odpowiednią osobą Błyskawicaczyli skupienie się na bohaterach w dziełach Marvel Studios, podają źródła Reporter z Hollywood.

Zaangażowanie Yoona Błyskawica Po raz pierwszy ogłoszono to w lutym, chociaż Marvel oficjalnie nie ogłosił obsady. Pięć miesięcy temu podczas pokazu D23 studio ujawniło, że Florence Pugh, Sebastian Stan, David Harbour i Wyatt Russell byli jednymi z głównych postaci Marvela, którzy wystąpią w filmie.

Jak wiele masztów namiotowych, Błyskawica W zeszłym roku doszło do podwójnych strajków pisarzy i aktorów, co spowodowało chaos w harmonogramie zajęć w całym Hollywood. Błyskawica Pierwotnie miał on zostać wydany w lipcu 2024 r., ale został przesunięty o rok, na lipiec 2025 r., a zdjęcia nie rozpoczęły się jeszcze.

Jake Schreier jest reżyserem Błyskawicaktóra według plotek skupia drużynę bohaterów i złoczyńców Marvela.

Yeun jako gwiazda głosowa prowadzi już głośną wytwórnię komiksów NiezwyciężonyAmazon na podstawie komiksu Roberta Kirkmana.

Zyskał rozgłos jako jeden z przywódców chodzące trupy Bierze udział w sezonie nagród za swój limitowany serial na Netfliksie mięso. W niedzielę będzie walczył o Złoty Glob dla najlepszego aktora w serialu limitowanym, a jeszcze w tym miesiącu będzie walczył o nagrodę Emmy dla najlepszego aktora w serialu limitowanym. (Jako producent wykonawczy mięsoa także ma nominację do nagrody Emmy w kategorii Najlepszy serial lub serial limitowany.) pojawi się w tym roku i odegra rolę w serialu Bonga Joon-ho. Miki 17 I funkcja Sundance Kochał mniez Kristen Stewart w roli głównej.

READ  Indyjski film „Wszystko, co oddycha” wygrywa najlepszy film dokumentalny na Cannes 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *