Super Bowl 2024: Taylor Swift kibicuje swojemu chłopakowi Travisowi Kelce’owi podczas rozgrywki NFL

LAS VEGAS (AP) – Taylor Swift wkroczyła na stadion Allegiant Super Bowl Otoczony przyjaciółmi-celebrytami. Wygrał występ z Blake Lively podczas występu Post Malone’a „America the Beautiful”. Konkurs wbijania piwaPrzywarła do kubka, słysząc ryk aplauzu fanów.

Gwiazda popu poleciała po całym świecie, aby zobaczyć swojego chłopaka, Travisa Kelce’a i jego drużynę grającą z San Francisco 49ers. Obrońcy tytułu mistrza Super Bowl przeszli niechlujną pierwszą połowę, zanim objęli pierwsze prowadzenie dzięki przyłożeniu w trzeciej kwarcie – Ku uciesze Swifta – Tylko Dziewiątki mogły odzyskać trzypunktową przewagę na początku czwartej partii.

Swift zakończyła swoją podróż z Tokyo Dome na stadion Allegiant, przechodząc przez kontrolę bezpieczeństwa z Lively, Ice Spice i jej mamą, Andreą Swift. Później widziano go, jak rozmawiał z bratem Kelce'a, środkowym Philadelphia Eagles Jasonem Kelce'em i komisarzem NFL Rogerem Goodellem w prywatnej loży, która kosztowała ponad 1 milion dolarów. Aby nadrobić zaległości, do wypełnionego celebrytami setu dołączyła piosenkarka Lana Del Rey Występ Ushera w przerwie meczu.

Swift, która spotyka się z Kelce od pierwszych tygodni sezonu NFL, Lataj samotnie w dziewięciu strefach czasowych Międzynarodowa linia daty czterech koncertów w Tokyo Dome w Japonii pojawia się na około dwie godziny przed rozpoczęciem. Zmiana czasu pozwoliła jej wylądować w Los Angeles i odbyć ostatnią podróż do Las Vegas.

Ice Spice, Ashley Avignon i Taylor Swift kibicują przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers a Kansas City Chiefs. (AP Photo/David Becker)

Taylor Swift (w środku) obserwuje drużyny z Ice Spice i Blake Lively przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers a Kansas City Chiefs, niedziela, 11 lutego 2024 r. w Las Vegas.  (AP Photo/Ashley Landis)

Taylor Swift (w środku) obserwuje drużyny z Ice Spice i Blake Lively przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs. (AP Photo/Ashley Landis)

Wprowadź 14-krotnego zdobywcę nagrody Grammy Nosi czarną sukienkę Z czerwoną marynarką przerzuconą przez ramiona otrzymuje notatki od Kelce i kilku innych przywódców. Miał na sobie błyszczący czarny garnitur, rozgrywający Patrick Mahomes miał własny czarny garnitur, a nawet główny trener Andy Reid nosił czarną marynarkę, gdy Chiefs wcielili się w rolę złoczyńców.

READ  Wybory w Polsce: jak Prawo i Sprawiedliwość obróciło szanse głosowania na swoją korzyść

„Anti-Hero” to także główny singiel z nagrodzonego nagrodą Grammy albumu Swifta „Midnights”.

„Ona jest niesamowita. Sama przepisuje podręczniki historii”. Kelz powiedział dzień po rozdaniu nagród Grammy w zeszłą niedzielę. „Powiedziałem jej, że muszę przerwać transakcję i wrócić do domu ze sprzętem”.

Zaczął Szybki Potem randka z Kellsem W swoim podcaście „New Heights” powiedział, że bezskutecznie próbował wręczyć mu bransoletkę przyjaźni podczas występu na stadionie Arrowhead. The Kells zaprosili ją, aby obejrzała jego występ w domu Chiefs, a ona niespodziewanie pojawiła się w ich meczu z Chicago w drugim tygodniu.

Swift szybko stał się regularnym graczem zarówno u siebie, jak i na wyjeździe, często przesiadując z Brittany Mahomes, żoną rozgrywającego z Kansas City, Patricka Mahomesa. Swift od czasu do czasu przyprowadzała przyjaciół, w tym Lively i jej męża Ryana Reynoldsa.

Co warto wiedzieć o Super Bowl:

„Posiadanie Taylora jako nowego fana Chiefs jest czymś wyjątkowym” – powiedział właściciel Chiefs, Clark Hunt, podczas tygodnia Super Bowl. „Nie udzielam wywiadów, chyba że ktoś mnie o to poprosi. Myślę, że wielu zawodników i trenerów w drużynie jedzie na tym samym wózku. A co najważniejsze, cieszymy się, że oboje się odnaleźli i mają tak świetne relacje.

był Dużo mocy gwiazd Z wyjątkiem Swifta na noc namiotową NFL. W przerwie występu Ushera wystąpili gościnnie Alicia Keys, Ludacris i Lil Jon. Reba McEntire zaśpiewała hymn narodowy.

Niewielu powinno być w jaśniejszym świetle reflektorów niż Swift. Jej wypowiedź z Tokyo Dome zapewniła fanów: „Wszyscy przeżyjemy wspaniałą przygodę”, podczas gdy Swifties na całym świecie oglądali internetowe trackery lotów, a jej chłopak miał tyle samo pytań na temat swojego związku, co na temat gry. Podczas meczu otwarcia.

Poproszony o wyjaśnienie swojej intensywnej pasji, Kells odpowiedział: „Myślę, że wartości, które wyznajemy i kim jesteśmy jako ludzie – chcemy rzucić światło na innych, rzucić światło na ludzi, którzy nam pomagają i wspierają, a także na poza tym myślę, że oboje kochamy życie.

READ  Phillies wygrali NL Wild Card Series 2023

Niezależnie od tego, jak potoczy się gra, Kells i Swift nie będą już razem.

Taylor Swift i Blake Lively obejmują się przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs, niedziela, 11 lutego 2024 r. w Las Vegas.  Ashley Avignon stoi po lewej stronie.  (AP Photo/Charlie Riedel)

Taylor Swift i Blake Lively obejmują się przed meczem piłkarskim NFL Super Bowl 58 pomiędzy San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs. Ashley Avignon stoi po lewej stronie. (AP Photo/Charlie Riedel)

Po zwycięstwie A Rekordowa czwarta nagroda albumu roku Na rozdaniu nagród Grammy za „Midnights” – gdzie ogłosiła, że ​​jej kolejny album ukaże się w kwietniu – Swift powróciła w ten weekend za Pacyfik. Międzynarodowa część jego trasy koncertowej Eras zostanie wznowiona w piątkowy wieczór w Australii pierwszym z trzech występów na stadionie Melbourne Cricket Ground.

„Ten tydzień był naprawdę wielkim bałaganem” – powiedział Opublikowano w środę Na Instagramie.

___

Pisarka muzyczna AP, Maria Sherman, przyczyniła się do powstania tego raportu z Los Angeles.

___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *