Super Bowl LVI wygrywa z Cincinnati Bengals dzięki wszechstronnemu, gwiazdorskiemu podejściu Los Angeles Rams

Inglewood, Kalifornia – Super Bowl LVI był wielkim rozczarowaniem dla Los Angeles Rams.

Stracili prowadzenie na katastrofalnym początku drugiej połowy. Stracili jednego z najlepszych graczy w szerokim odbiorniku Odel Beckham Jr.. Na kontuzję kolana. Zmarnują pokazy kalibru MVP Aaron Donald i Van MillerNie wspominając o tym, jaki będzie ich najlepszy strzał na mistrzostwach w przyszłości.

Od tego czasu byli rozgrywającym, kilka razy w sezonie Rams Championship Mateusz Stafford I szeroki odbiornik Puchar Coopera Przyszedł na ratunek.

Podczas jazdy w dół tradycji NFL, Kup zamienił czwartą stratę z jednym punktem, strzelił trzy kary z rzędu i złapał cztery podania Stafforda, zdobywając 1 jard przyziemienia do 1:25 i kończąc 6:13 pozostałe 79 jardów. .

Donald następnie zamknął drzwi z kolejną presją bengalskiego rozgrywającego Joe Burrow Na 39 sekund przed końcem Barany zajęły 49. i 1. miejsce.

Powrót Ramsa na szczyt świata NFL to idealne zakończenie historii, którą czyta się jak hollywoodzki scenariusz.

We wszystkich próbach pokonania Super Bowl LVI na Sophie Stadium, zastawili swoją przyszłość – z fanami na wartym 5 miliardów dolarów arenie właściciela Stana Cronke w pierwszym sezonie – na zwycięstwo 23-20. Na Cincinnati Bengal w niedzielę. To drugie mistrzostwo Ramsów Super Bowl i pierwszy tytuł w Los Angeles od 1951 roku.

„To wspaniałe uczucie. Mówisz o elastycznym zespole, trenerach, zawodnikach. Jestem bardzo dumny z tego zespołu i jestem dumny, że jestem z nim związany” – powiedział trener Rams Sean McVeigh. „Cały czas mówimy o wielkości współzawodnictwa. Bądź najlepszy, kiedy potrzebujesz tego, co najlepsze. Potrafi znaleźć sposób na przestępstwo, a wtedy Aaron może go dokończyć. To poezja, człowieku”.

Powrócili do Los Angeles w 2016 roku, po 21-letnim biegu w St. Louis, podkreślonym zwycięstwem w Super Bowl w 2000 roku na XXXIV. Ciężko upadli w Super Bowl LIII dla Patriotów po sezonie 2018. Ustawia domenę do ewentualnego odzyskania.

Byli wdzięczni za ciąg odważnych ruchów.

  • W 2017 roku zatrudnił 30-letniego McVaya jako głównego trenera, czyniąc go najmłodszym głównym trenerem we współczesnej historii ligi.

  • Handel dwoma wyborami pierwszej rundy draftu na Cornerback dla Jaguarów w Jacksonville Jalan Ramsay W październiku 2019 r.

  • Biznesowy rozgrywający Jared KoffDwa wybory w pierwszej rundzie i trzeci wybór dla Detroit Lions dla Stafforda w styczniu 2020 r.

  • Druga i trzecia runda selekcji do Denver Broncos dla Millera 1 listopada.

  • 11 listopada Beckham podpisał roczny kontrakt z Jr.

READ  Apple, Samsung, Twelve South i nie tylko

Cronje sprowadził swój zespół z powrotem na bardzo zadowolony rynek sportowy, który od dawna posiadali Los Angeles Dodgers i Los Angeles Lakers oraz ich 24 połączone mistrzostwa świata. Louis. Rozliczono 790 milionów dolarów.

The Rams dostał szansę w McVay po kiepskim i nudnym sezonie 4-12 pod wodzą trenera Jeffa Fishera podczas pierwszego sezonu zespołu w LA McVay, gdzie otwarcie myśli o swojej przyszłości, próbując pogodzić życie zawodowe i osobiste. 36-letni młodszy trener, który wygrał Super Bowl.

„Wiele osób tańczyło w Los Angeles” – powiedział na początku tego miesiąca dyrektor generalny Rams, Kevin Demoff. Nikt nie był przygotowany na to, by powiedzieć: „Zamierzam kupić ziemię, zamierzam budować grunt, przyprowadzę swoją drużynę, mam zamiar przechadzać się po mojej flagi, nie wiedząc, jaki będzie wynik”. To pierwsze niebezpieczeństwo, które nastąpiło za Seanem McVeigh, cofnęło nas z powrotem do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj.

W sposobie, w jaki Barany znalazły się na swojej liście mistrzowskiej, było wiele ryzyka. Ramsay, Miller, Recipients — konsekwentnie rozdają wysokiej jakości kapitał draftowy, gdy handlują obok gracza namiotowego. Sami Watkins i Kucharze marki I narożny akcelerator Marcus Peters, Kilka nazwisk. Uważali, że to podejście było konieczne, aby przyciągnąć uwagę miasta, które kocha swoje gwiazdy i stworzyć nudną bazę fanów.

Ale ich największym handlem był hit dla Stafforda, który dał im bardzo potrzebne ulepszenie w stosunku do Goffa – który po raz pierwszy narysowali w 2016 roku po wymianie do 15 miejsc – i, jak się spodziewali, kafelek Super Bowl. Warto ryzykować.

„Jestem bardzo podekscytowany tym, że jestem częścią zespołu, który nie boi się oddać strzału, uzyskać możliwości w tym, co naszym zdaniem jest najlepsze dla drużyny piłkarskiej” – powiedział McVeigh. „Widzimy nas wiele, ale wierzymy w te rzeczy i zamierzamy robić to, co uważamy za słuszne, nawet jeśli to ja, Les, Kevin Demoff. [VP of football and business administration]Tony Pastors i to wszystko Mr. Zaczyna się od Cronke’a i jego pewności siebie i pragnienia, a następnie gracze mogą łączyć się z towarzyszami we właściwy sposób. Jest słodkie. Naprawdę się dla nich cieszę ”.

READ  Wojna ukraińsko-rosyjska: najnowsze wiadomości - The New York Times

Stafford powiedział ESPN po transakcji, że chce grać w wielkich grach bez wygrania wszystkich trzech meczów play-off w 12 sezonach z Lions. Dostał tę okazję po poprowadzeniu Rams do rekordu 12-5 i tytułu NFC West. Wiodące ruchy wygrywające mecze w rundzie dywizji, NFC Championship Game i Super Bowl udowodniły, że zasłużył na większą arenę.

Nie jest to całkowicie płynna jazda dla Baranów lub ich rozgrywającego.

Kiedy Rams rywalizowali w starcie 7-1, Stafford wyglądał na wczesnego kandydata do MVP, ale potem zanotował 6 strat, przegrywając ostatecznie z zespołami play-off w trzech meczach z rzędu w listopadzie. Zgubili też odbiornik Robert Woods Podczas tego slajdu doznał kontuzji kolana kończącej sezon, która natychmiast zmieniła Beckhama w konieczność z luksusu, zaćmienie nr 2 po koszacie, napastnik roku NFL.

Pomimo problemów z obrotem Stafforda i Kovit-19s w szatni, Rams wygrali kolejne pięć meczów, co doprowadziło NFL do przełożenia 15-tygodniowego meczu z Seattle Seahawks na wtorek.

Mieli szansę na wyeliminowanie San Francisco 49ers z play-offów w 18. tygodniu, ale u siebie objęli prowadzenie 17:0 – przed morzem fanów czerwonych dziewiątek, którzy zaatakowali SoFi – przegrywając z rywalami z dywizji w meczu. droga prosto do szóstego.

Podpisy Beckhama i Millera dodatkowo zasygnalizowały ich podejście all-in do 2021 roku. W 11 meczach, w tym w play-offach, Beckham złapał siedem podań przy przyziemieniu, a Miller zanotował dziewięć zwolnień.

Wcześniej w tym tygodniu dyrektor generalny Les Snead powiedział: „Mieli ogromny wpływ na rozszerzenie i zamierzano ich wprowadzić”.

Miller i Beckham to najnowsze gwiazdy, które dołączą do obsady, w tym Gupta (który wygrał potrójną koronę NFL w sezonie zasadniczym), Ramsay (który prowadził drużynę z czterema przerwami) i Donald (który był kolejnym obrońcą roku). . -Przyzwoity sezon). Trio zostało nazwane pierwszą drużyną All-Pro.

Chociaż Rams Super Bowl prawdopodobnie nie pojawi się jeszcze na LVI, nie ma niektórych mniej znanych graczy, którzy przychodzą ze świetnymi grami w play-offach. Kopia zapasowa była bezpieczna Nick Scott Dywizja zrzuciła Toma Brady’ego w rundzie i linebackera Rysowanie Howarda Zapieczętowanie gry o mistrzostwo NFC przez pojawienie się błędu Jimmy Caropolo Rzuć, że presja Donalda wymusiła. I był Matt K. Udane gole w polu kontra. Tampa Bay kopnął, a potem zrobił to ponownie przeciwko 49, zamykając rajd Rams z 10-punktową stratą w czwartej kwarcie.

READ  Trzęsienie ziemi o sile 6,4 w skali Richtera nawiedziło Północną Kalifornię, 2 ofiary śmiertelne, tysiące bez prądu

„Wróć, hollywoodzka historia o powaleniu największego rywala w największym meczu na nowym stadionie o prawo do gry w Super Bowl” – powiedział Demoff. „Nie chcę pisać sequela, w którym jesteśmy sfrustrowani pod koniec pierwszej edycji i musimy wrócić i spróbować ponownie w górach”.

Teraz byłoby znacznie trudniej, gdyby pytania o długoterminową wiarygodność stworzonej listy odniosły sukces. Barany nie zostały wybrane w pierwszej turze aż do 2024 r., po rezygnacji z nr 1 w 2022 i 2023 r. w handlu Stafford – oznaczając siedem lat bez tego. W tym roku rozdzielili się z graczami drugiej i trzeciej rundy dla Millera, pozostawiając ich bez wyboru w pierwszej setce.

Oczekujący wolni agenci, tacy jak Beckham i Miller, mogą być trudni do ponownego podpisania i może być trudno nadążyć za droższymi starterami, takimi jak Left Tackle. Andrzeja WhitworthaI tak każdy może przejść na emeryturę.

„To nie jest dla osób o słabym sercu”, powiedział Demoff o podejściu Ramsa do sporządzenia listy. „To nie jest dla osób o słabym sercu. Musimy udowodnić, że to się uda… że może działać, że musimy to robić dalej”.

Ale kiedy Super Bowl podejmie właściwą decyzję w LVI, Barany nie muszą się martwić o usunięcie jego kontynuacji.

„Jest tak wielu ciężko pracujących, tak wielu utalentowanych towarzyszy, tak wielu towarzyszy w moim zespole, którzy zasługują na ten moment, człowieku, dobrze jest im go dać” – powiedział Miller. „Dobrze jest zaoferować to Aaronowi Donaldowi, Andrew Whitworthowi, Jalanowi Ramsayowi, z których wszyscy pracowali przez całe życie, aby dojść do tego punktu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *