„Tak wyglądałem 35 lat temu” – Deadline

Harrison Ford broni operacji odmładzania, którą przeszedł, w sekwencji retrospekcji Indiana Jones i tarcza przeznaczenia. Piąty film, wyreżyserowany przez Jamesa Mangolda, miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie gwiazdor otrzymał pięciominutową owację na stojąco.

Podczas konferencji prasowej Ford opowiada o technologii zastosowanej w procesie odmładzania, dzięki któremu wyglądał młodziej w początkowej sekwencji filmu.

„Technologia rozwinęła się do punktu, w którym wygląda to dla mnie bardzo realistycznie i wiem, że to moja twarz” – powiedział Ford. „To nie jest jakaś magia Photoshopa, tak to wyglądało 35 lat temu, ponieważ Lucasfilm ma każdą klatkę filmu, który wspólnie zrobiliśmy przez te wszystkie lata. [use]…”

Ford kontynuował: „To tylko mistyfikacja, chyba że jest poparta historią i wystaje jak ból kciuka, jeśli nie jest szczera, nie jest prawdziwa… To znaczy emocjonalnie prawdziwa. Myślę więc, że została wykorzystana bardzo subtelnie.

Aktor powiedział, że jest „bardzo zadowolony” z efektu końcowego, ale nie oglądał się za siebie i nie powiedział: „Chciałbym znowu być tym facetem”, dodając: „Jestem naprawdę zadowolony z wieku. Uwielbiam być starszy. Miło było być młodym, ale mogę już nie żyć, ale wciąż pracuję”.

Zobacz całą konferencję prasową w materiale wideo zamieszczonym poniżej.

Ford powiedział również wcześniej, że ten film będzie ostatnim, w którym wcieli się w Indianę Jonesa.

„To ostatni film z serii i ostatni raz gram tę postać” – powiedział Ford. Film totalny czasopismo. „Spodziewam się, że to będzie ostatni raz, kiedy pojawi się w filmie”.

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia Zostanie wydany 30 czerwca 2023 roku.

READ  Drake wystawia Yolo firmy SoCal na sprzedaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *