Taylor Swift i Taylor Lautner występują w teledysku „I Can See You”: Oglądaj – Rolling Stone

Taylor Swift wraca mów teraz, dosłownie, w swoim nowym teledysku „I Can See You”. Piosenka jest jedną z piosenek „From the Vault” zawartych na ich nowo nagranym trzecim studyjnym albumie z 2010 roku.

W nowej oprawie wizualnej, którą Swift napisała i wyreżyserowała, Taylor Lautner i Joey King są widziani w muzeum z misją uratowania Swift ze skarbca, w którym utknęła wraz z posiadaną przez nią nagrodą, jej oprawioną okładką. mów teraz. Obaj wypłynęli Niewykonalna misjaSceny są takie, jak Presley Cash pełniący funkcję dyrektora komunikacji za kulisami, wraz ze sztuczkami laserowymi i scenami walki z tymi, którzy próbują powstrzymać ich przed ucieczką od tego, co jest dobre w Swift. Sprytny klip jest oczywiście metaforą jej odzyskania artyzmu od swojej byłej wytwórni Big Machine, której sprzedaż płyt skłoniła ją do ponownego nagrania całego katalogu. kochanek.

Zadebiutowała w filmie zeszłej nocy, 7 lipca, podczas swojego występu na stadionie Arrowhead w Kansas City w stanie Missouri wraz z trzema innymi gwiazdami.

Włączenie Lautnera, z którym Swift kiedyś się spotykała, i Kinga miało również dodatkowe znaczenie, np Zwróć uwagę na Swifta na Twitterze.

Hmm. Więc. Odliczałem od miesięcy, aż w końcu pojawił się teledysk „I Can See You”. Napisałem ten zabieg wideo ponad rok temu i naprawdę chciałem symbolicznie powiedzieć, jak się czuję, gdy fani pomagają mi zdobyć moje Muzyka powróciła. Moje serce waliło jak szalone. @pracowniki Taylora Lautnera @pracownik Zabłyśnij” – napisała. „Joe i Presley byli w teledysku do „Mean”, kiedy mieli 9 i 13 lat i wrócili, i byli naprawdę kiepscy!!”

Dała także Lautnerowi rekwizyty do jego akrobacji.

wspólny

Dodała: „Taytay jest w tym niesamowity (nie miał kaskadera!) „Historia 3 Taylor Zawsze chciałem wyreżyserować scenę walki/fabułę napadu i miałem niesamowity czas planując to z niesamowitym DP Jonathanem Cellą. Jestem z tego dumny.”

READ  Były gwiazdor „American Pickers”, Frank Fritz, trafia do szpitala z udarem mózgu – termin

Mów teraz (wersja Taylora)który został nagrany, gdy miała 32 lata, czyli gdzieś między grudniem 2021-22, zawiera również zaktualizowany tekst do „Better Than Revenge”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *