Tigers podpisują kontrakt z Gio Urshelą

12:40: Urshela mogła zarobić dodatkowe 500 000 dolarów na podstawie wyglądu obrazu, Ćwierkać Evan Petzold z Detroit Free Press.

12:17: Tygrysy zgodziły się na roczny kontrakt z wolnym agentem Geo Urszela, Raporty Jeffa Passana z ESPN. Klientowi Rep 1 zostanie zagwarantowana kwota 1,5 mln USD w ramach umowy, która oczekuje na faktyczną realizację. Johna Heymana z New York Post Dodać Umowa zawiera zachęty, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć zarobki Ursheli.

To już drugi przypadek w tym tygodniu, gdy weteran drużyny zgodził się na wartą 1,5 miliona dolarów umowę z wolnym agentem, co znacznie odbiega od oczekiwań większości ekspertów przed sezonem. Umowa Ursheli odpowiada jej umowie o wartości 1,5 miliona dolarów Ameda Rosario We wtorek podpisał kontrakt z Rays. Scott Harris, prezes ds. operacji baseballowych w Detroit, niedawno wskazał, że jego klub raczej nie podpisze kontraktów z zawodnikami „zwykłymi” zawodnikami w dużych ligach, powołując się na chęć zaangażowania się w falę młodych talentów napływającą do głównych lig. Jednak w tym przedziale cenowym Urshela byłaby prawdopodobnie bardzo kuszącą perspektywą dla zespołu bez jasnej odpowiedzi na trzecią bazę.

Przed zawarciem porozumienia wydawało się, że Tygrysy przygotowywały się do rozpoczęcia sezonu z plutonem Zacha McKinstry’ego Lub Andy’ego Ibaneza Lub Matta Ferlinga W gorącym kącie. Ta para powinna zachować prywatność do pierwszej rundy w 2022 roku Jessa Junga Trafił do najważniejszych lig.

Być może to nie przypadek, że Tygrysy poinformowały dzisiaj Younga, że ​​nie znajdzie się on w składzie na Dzień Otwarty (Link X Za pośrednictwem Evana Woodbury’ego z MLive.com). Mówili też o potencjalnym partnerze Justina Henry’ego Malloy’a Opuści trzecią bazę i skupi się wyłącznie na pracy w polu. Dodanie Ursheli daje Tygrysom realną codzienną opcję na trzeciej bazie, podczas gdy Jung kończy swój rozwój – lub przynajmniej zapewnia potężny praworęczny kij, który uzupełnia leworęczny zamachający McKinstry.

READ  Nr 1 Ashleigh Barty, tylko 25 lat, wycofał się z gry w tenisa

Oprócz zakwaterowania w trzeciej bazie Urshela zapewnia ubezpieczenie na inne sposoby. Miał kilka krótkich przystanków w głównych ligach, w tym 71 rund z Aniołami w 2023 r., i mógłby wkroczyć Javiera Baeza Sporadycznie. Daje także Detroit weterana, na którym mogą polegać, jeśli pojawi się czołowy zawodnik Colta Keitha, który przed swoim debiutem w MLB przedłużył kontrakt o sześć lat i oczekuje się, że rozpocznie rok jako drugi bazowy Tygrysów, na początku zmaga się z trudnościami. Urshela mogłaby sama poradzić sobie z drugą bazą lub przyjąć bardziej znaczącą rolę w gorących rogach, a McKinstry przesunie się na drugą bazę, jeśli Keith ostatecznie uzna, że ​​potrzebuje więcej czasu w juniorach.

Na podstawie samych osiągnięć Urshela był kandydatem na wieloletnią umowę i prawdopodobnie byłby kandydatem na jeden kontrakt, gdyby był zdrowy w zeszłym sezonie. Począwszy od swojego przełomu w drużynie Yankees w 2019 r., w 1871 wyjazdach na boisko trzymał linię odbijania 0,291/0,335/0,452. W tym czasie osiągnął ogólny wynik zaledwie 18,9%, ale poprawił swoje umiejętności uderzania w ciągu ostatnich dwóch sezonów pomiędzy Anaheim i Minnesotą; Od dnia otwarcia w 2022 r. był popularny zaledwie w 16,9% swoich występów na płycie.

Chociaż jego kariera rozwija się solidnie, odkąd zaczął regularnie występować w najwyższej lidze, Urshela jest potencjalną kandydatką na powrót do formy. Jego produkcja energii w drużynie Aniołów była dziwnie niska na początku sezonu 2023, z zaledwie dwoma home runami i marnym ISO 0,075 (walenie minus średnia odbijania) do połowy czerwca. Nigdy nie miał szansy na wyprostowanie statku po tym, jak 15 czerwca poprzedniego sezonu doznał złamania miednicy. Urshela nie potrzebowała operacji, ale po kontuzji poruszała się o kulach i opuściła resztę sezonu, w czasie której dochodziła do siebie.

Urshela miał w swojej karierze dość równe podziały plutonów, chociaż jest nieco bardziej produktywny w starciu z rzucającymi leworęcznymi (0,290/0,328/0,445 przeciwko południowym łapom; 0,272/0,320/0,414 przeciwko praworęcznym). To z pewnością dodało atrakcyjności klubowi Tygrysów, który w 2023 r. uzyskał słabą linię 0,241/0,312/0,398 w porównaniu z lewicowcami, co dało wynik 95 wRC+ na 22. miejscu wśród drużyn MLB.

READ  College wyniki piłkarskie, terminarz, top 25 rankingi NCAA, dzisiejsze mecze: Clemson, stan Floryda w akcji

Z punktu widzenia wynagrodzenia umowa z Urshelą raczej nie wypaliła. Skutecznie zastępuje w składzie zawodnika z niższej półki, więc do przewidywanej listy płac Tygrysów dodaje jedynie około 750 000 dolarów w ramach dodatkowych gwarancji. Lista zasobów Detroit prognozuje, że na sezon 2024 wyniesie 108,4 miliona dolarów, czyli o ponad 90 milionów dolarów mniej niż rekordowy wynik franczyzowy zespołu z 2017 roku (pod rządami zmarłego właściciela Mike'a Ilitcha, którego syn Chris obecnie prowadzi zespół). W związku z tym powinno być dostępnych więcej zasobów, jeśli pojawią się podobne opcje transakcji w przypadku tego dodatku Urshela. Nic jednak nie wskazuje na to, aby Tygrysy rozważały zwiększenie zainteresowania wolną agencją lub rynkiem handlowym pod koniec sezonu poza sezonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *