TikToker Miranda Derek odpiera zarzuty, że należy do sekty religijnej

Kontynuowała: „Moi rodzice i moja siostra nie są religijni. Od razu nazwali mnie chodzeniem do kościoła dwa razy w tygodniu jako „sektę”.

Miranda, która uczestniczyła w zeszłym tygodniu solo zdjęcia Dodała o sobie na ślubie swojej siostry: „Spotykam się z nimi przez ostatnie dwa lata, aby wszystko załagodzić, ruszyć do przodu i rozwiązać problemy rodzinne. Ten dokument stworzył dodatkowe wyzwanie między nami a moją pracą. aby to pokonać.” „To publiczny atak”.

Dokumenty zawierały wywiady z tancerzami, którzy opuścili 7M Films i toczą proces cywilny z Shinnem. W 2022 roku złożył pozew o zniesławienie przeciwko byłemu członkowi kościoła, który zaprzeczył oskarżeniom. Sprzeciwiła się temu i wraz z kilkoma innymi byłymi członkami Kościoła wymienionymi jako powodowie twierdziła w tym pozwie, że „Szekina jest sektą działającą pod przykrywką instytucji religijnej”. Rolling Stone’a wspomniany. Zaprzeczył oskarżeniom zawartym w dokumentach sądowych. Wiadomości NBC wspomniany. Nie postawiono żadnych zarzutów, sprawa jest w toku.

W dokumentach kilku tancerzy twierdziło, że Sheen zachęcał ludzi do zerwania kontaktu z członkami rodziny, aby ich „uratować”. Jedna z tancerek twierdziła, że ​​Miranda powiedziała jej kiedyś, że tęskni za rodziną, ale ksiądz powiedział jej, że nie jest dobrym pomysłem widywanie się z nimi. Powiedziała, że ​​influencerka przeszła „pranie mózgu”.

„Nikt nie lubi być przedstawiany jako osoba, która przeszła pranie mózgu/nie ma kontroli nad własnym życiem/własną skorupą/córką/siostrą, która jest ofiarą handlu ludźmi, gdy nie jest to prawdą” – Miranda odpowiedziała w swoich Instagram Stories.

READ  Deep vs Heard Trail Top Tickets, Scalpery, Screaming Matches to Sit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *