TJ Holmes i Amy Robach występują na GMA3 – Deadline

aktualizować: Amy Robach I TJ Holmesa wychodzą GMA3: co chcesz wiedzieć i opuszczając sieć, potwierdził rzecznik ABC News.

„Po kilku produktywnych rozmowach z Amy Robach i TJ Holmesem na temat różnych opcji wszyscy zgodziliśmy się, że najlepiej będzie, jeśli wszyscy odejdą z ABC News. Doceniamy ich talent i zaangażowanie na przestrzeni lat i jesteśmy wdzięczni za ich wkład” – powiedział rzecznik .

Ogłoszenie to nastąpiło po sesjach negocjacyjnych i mediacyjnych. Robach i Holmes byli nieobecni na antenie od grudnia, kiedy pojawiły się doniesienia o ich romantycznym związku.

Nie ogłoszono żadnych stałych gospodarzy tego programu.

Robach pozostawia również kolejny epizod na ruszcie, jako współkotwica na 20/20. W notatce dla personelu prezes ABC News, Kim Godwin, powiedział, że decyzja o tym, kto wystąpi w tym programie i GMA3, „nadejdzie w późniejszym terminie”. Przyznała, że ​​opowieści o Robachu i Holmesie były „odwróceniem uwagi”.

Poprzednio: TJ Holmes i Amy Robach przygotowują się do wyjścia GMA3: Co musisz wiedziećpo tym, jak kotwice zostały zdjęte z anteny po publicznych ujawnieniach romantycznego związku między dwiema osobistościami wiadomości.

W zeszłym miesiącu prezes ABC News, Kim Goodwin, powiedział personelowi, że Holmes i Robach zostali zdjęci z anteny w oczekiwaniu na wewnętrzne dochodzenie. Źródło podało, że w czwartek odbyła się kontrowersyjna sesja mediacyjna, w wyniku której odchodzą. Żadne oficjalne ogłoszenie nie zostało jeszcze ogłoszone. Ostateczne szczegóły są wciąż dopracowywane, kiedy się pojawią, ale według źródła zaznajomionego z planami spodziewano się tego wkrótce. O ich odejściu jako pierwszy poinformował portal TMZ.

Goodwin powiedział personelowi, że związek między dwoma prezenterami stał się „odwróceniem uwagi” w decyzji o ściągnięciu ich z anteny, ponieważ ich związek był tematem nagłówków tabloidów. Od tego czasu w programie występują odpowiedni gospodarze.

Holmes i Robach byli współgospodarzami GMA3 Od września 2020 roku dołączyła do ABC News Chief Medical Correspondent Jennifer Ashton i zastąpiła specjalny program poświęcony pandemii COVID, który rozpoczął się na początku tego roku. Poprzednie wcielenie Dzień dobry Ameryko wersja telewizyjna, GMA3: Strahana, Sarah i Kikiktóry zakończył się wcześniej w tym roku.

READ  Członek BAFTA Phil Davis rezygnuje z powodu „żenującego wprowadzenia w błąd”

Ogłaszając usunięcie Holmesa i Robacha z programu, Goodwin powiedział personelowi, że „chociaż związek nie stanowi naruszenia polityki firmy, poświęciłem kilka ostatnich dni na zastanowienie się i przepracowanie tego, co moim zdaniem jest najlepsze dla organizacji ABC News. ”

Sprawa Robach-Holmes została ujawniona w historii i zdjęciach DailyMail.com. Robach jest żonaty z aktorem Andrew Shawem, a Holmes z prawnikiem Marilee Febig i podobno się rozwiedli.

GMA3Zależy to jednak od chemii między dwoma gospodarzami, co generalnie sprawia, że ​​sytuacja jest niezręczna. Umowy zawierane z wybitnymi osobistościami medialnymi zwykle zawierają klauzule moralności, ale obozy Holmesa i Robacha były podobno nieugięte, że nawet to postanowienie nie naruszało dobrowolnego związku.

W międzyczasie cały odcinek nadal był przedmiotem intensywnej analizy ze strony celebrytów i reporterów medialnych.

Nadchodzi więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *