TJ Watt o swojej karierze: „Dla mnie chodzi o to, aby nie odnieść żadnego zwycięstwa w play-offach”.

TJ Watt ze drużyny Steelers skończy w tym sezonie 30 lat i zastanawia się nad tym, czego osiągnął – i, co ważniejsze, nad jedną rzeczą, której nie osiągnął: wygraną w meczu play-off.

Steelers cztery razy w karierze Watta przeszli do play-offów i wszystkie cztery razy przegrali swój pierwszy mecz w fazie play-off. To go napędza, Watt powiedział TheAthletic.com.

„Dla mnie, Wszystko po to, żeby nie wygrać play-offu„Staram się zrobić wszystko, co w mojej mocy” – powiedział Watt. Z roku na rok mamy tak wiele zmian i tak wielu nowych graczy, że staramy się uczyć jak najwięcej od chłopaków z innych organizacji, którzy tego dokonali i zdobyli mistrzostwa, odkąd są w lidze. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wygrać. Chodzi o to, aby nie uważać żadnego dnia za coś oczywistego, a jeśli chodzi o działanie, odłożyć wszystko na bok i doprowadzić do końca.

Starszy brat Watta, JJ Watt, miał 33 lata, kiedy odszedł na emeryturę pod koniec sezonu 2022. TJ Watt twierdzi, że nie jest pewien, czy będzie grał do 33. roku życia.

„Nie wiem, czy chcę grać zawsze, ale kto wie? Bardzo trudno powiedzieć” – powiedział Watt. „JJ zawsze mówił, że nie chce grać przez długi czas, a potem wszystko się wydarzyło i skończył grać dłużej. Nie dowiem się, dopóki nie nadejdzie ten moment. W tej chwili czuję się dobrze, więc w pewnym sensie żyję chwilą.

Watt wie na pewno, że nie chce kończyć kariery bez wygrania meczu play-off.

READ  Prognoza pogody między Yankees a Ulisses: mecz ALDS 5 przełożony z powodu deszczu, przeniesiony na wtorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *