„To trudna rzecz, w której można się poruszać”.

Joe Alwyn wypowiedział się na temat swojego rozstania z Taylor Swift ponad rok po ich rozstaniu.

the Rodzaje działalności charytatywnej Aktorka wspomina rozstanie po tym, jak Swift rzekomo zainspirowała się swoim związkiem z Alwynem przy tworzeniu piosenek na jej najnowszy album, Sekcja torturowanych poetów.

„Mam nadzieję, że każdy potrafi wczuć się i zrozumieć trudności, jakie pojawiają się po zakończeniu długiego, pełnego miłości i w pełni zaangażowanego związku trwającego ponad sześć i pół roku. Jest to trudna sytuacja” – powiedziała Alwyn. Niedzielne czasy po zapytaniu, czy słuchał najnowszego albumu Swifta. „Niezwykłe i nienormalne w tej sytuacji jest to, że po tygodniu sprawa nagle staje się własnością publiczną i świat zewnętrzny może zabrać głos”.

Kontynuował: „Mamy więc coś bardzo realnego, co zostaje nagle wrzucone w przestrzeń całkowicie nierzeczywistą: tabloidy, media społecznościowe, prasę, gdzie następnie poddaje się to analizie, spekuluje się na ten temat i pozbawia kształtu nie do poznania. Rzeczywistość jest taka, że że aż do tego momentu… „W tym drugim przypadku zawsze będzie rozbieżność między tym, co wiadomo, a tym, co się mówi. Pogodziłem się z tym”.

Alwyn zgodził się z Swiftem, aby „zachowywał szczegóły naszej relacji w tajemnicy”, dodając: „To nigdy nie było coś, co można było utowarowić i nie widzę powodu, aby to teraz zmieniać”.

Aktor odmówił podania szczegółów na temat jakichkolwiek obecnych związków, „biorąc pod uwagę poziom kontroli mojego poprzedniego związku”.

Od czasu rozstania z Alwyn Swift spotyka się z gwiazdą Kansas City Chiefs, Travisem Kelcem.

READ  Spinoff „Suits” trafia do NBC z zamówieniem pilotażowym – The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *