Tom Brady wraca do szkolenia piratów po 11 dniach nieobecności

Prawie dwa tygodnie później Tom Brady powraca z Piratami z Tampa Bay.

45-letni pomocnik Wrócił do ośrodka pirackiego w poniedziałek, 11 dni po opuszczeniu zespołu z „powodów osobistych”. Oczekuje się, że również wróci do ćwiczeń.

[Set, hut, hike! Create or join a fantasy football league now!]

Nieobecność Brady’ego była dla wielu szokiem, zwłaszcza że nie ma informacji, dlaczego odchodzi. Nie ma obowiązku dzielić się tymi szczegółami z opinią publiczną, ale ludzie byli jeszcze bardziej zaciekawieni (lub zmartwieni, jeśli jesteś fanem Bucsa), kiedy trener Todd Bowles powiedział, że nie wie, kiedy Brady wróci.

The Bulls powiedzieli również, że nieobecność Brady’ego była wcześniej zaplanowana, więc jego odejście nie było niespodzianką (przynajmniej dla zespołu). Przez cały czas swojej nieobecności był w kontakcie z Bowelsem i resztą personelu, co uspokoiło wiele umysłów. Nawet mając tylko 20 dni na przygotowania do sezonu, Brady nigdy nie należał do osób, które uczestniczyły w obozie treningowym ze względu na swoją naturalną i nieprzygotowaną formę. Jest drobiazgowy w swojej diecie i kondycji, więc jest mało prawdopodobne, że podczas jego nieobecności rozkoszował się cheeseburgerami i bułeczkami.

Plus to Tom Brady. Może i ma 45 lat, ale wygrał Super Bowl dwa sezony temu i dorównuje lub przewyższa rozgrywających wiele lat młodszych od niego. Jeśli jest ktoś, komu ufasz, jeśli chodzi o przygotowania i przygotowanie, to właśnie on.

Buccaneers QB Tom Brady powraca po 11-dniowej nieobecności. (Kim Clement – ​​USA Today Sports)

READ  Konzo Martin, trener koszykówki z Missouri | Wiadomości sportowe Mizu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.