Widziałeś to wcześniej? Przestrzeń może przerażać dźwiękiem niż bez niej

Naukowcom udało się określić kształt przestrzeni. (Egzoplanety NASA za pośrednictwem Twittera)

Szacowany czas czytania: 1-2 minuty

Czarna dziura – Jest 2022. Turyści-miliarderzy latają w kosmos co kilka miesięcy. NASA przygotowuje się do Wystrzelenie rakiety na Księżyc. i nowy Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba Wysyła oszałamiające obrazy odległych obiektów.

Ale może przestrzeń może trochę onieśmielać.

Ostatnio NASA wzięła wcześniej niesłyszalne słowo Dane fal dźwiękowych z czarnej dziury w Galaktyce Perseusza I podniósł ją o kilka oktaw (dokładnie 57 i 58 oktaw), aby pokazać nam, jak wygląda przestrzeń.

Trudno zdecydować, która alternatywa jest lepsza: przerażające i przerażające dźwięki duchów, czy cisza w przerażającej pustej przestrzeni. Na szczęście nie sądzę, że będziemy musieli podejmować decyzję, ponieważ prawdopodobnie zobaczymy cichą przestrzeń, jeśli ktokolwiek z nas, którzy nie są miliarderami, w ogóle pójdzie w kosmos.

NASA wyjaśnia w pliku Artykuł na ich stronie internetowej Większość przestrzeni kosmicznej wciąż jest próżnią, w której fale dźwiękowe nie mogą podróżować, ale niektóre regiony, takie jak gromady galaktyk, mają wystarczającą ilość gazu, aby umożliwić przemieszczanie się fal dźwiękowych. Tak więc, jeśli ta czarna dziura brzmi (której, znowu, ludzie zwykle nie słyszą, ponieważ dźwięki są w rzeczywistości 144 biliardy i 288 biliardów razy mniejsze niż dźwięki „remiksu” wydane przez NASA), prawdopodobnie będzie dobrze w Przejdź do przestrzeni i słyszeć tylko złowrogą ciszę pustki przestrzeni!

Najnowsze Widziałeś to? Historie

Lizzie Merkley jest producentem wiadomości dla KSL.com. Przed dołączeniem do KSL w maju 2021 roku była redaktorem naczelnym The Daily Universe na Uniwersytecie Brighama Younga, gdzie ukończyła studia licencjackie z komunikacji i języka hiszpańskiego.

Więcej historii, które mogą Cię zainteresować

READ  NASA potwierdza, że ​​poza naszym Układem Słonecznym istnieje ponad 5000 światów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.