Trump News – Na żywo: Były prezydent wita „geniuszowy” ruch Putina na Ukrainie, gdy sprawa E Jean Carroll trwa

Ad trolling Trumpa o zmianach w prowizjach z 6 stycznia

Donald Trump pochwalił rosyjskiego prezydenta Władimira Putina jako „inteligentnego” i określił jego ruch w stronę Ukrainy jako „genialny” w nowym wywiadzie.

Posunięcia Putina w kierunku możliwej pełnoprawnej inwazji na Ukrainę skłoniły wielu republikanów do obwiniania o kryzys Joe Bidena, argumentując, że Rosja nie najechała żadnego kraju, gdy Trump był prezydentem – pomimo faktu, że wielokrotnie opowiadał się po stronie pana . Putin na amerykańskich agencjach wojskowych i wywiadowczych, gardząc NATO, i próbował szantażować ukraiński rząd, by zbadał rodzinę Bidenów.

Trump początkowo przerwał milczenie w sprawie kryzysu rosyjsko-ukraińskiego we wtorek rano tweetem opublikowanym przez jego rzecznika, twierdząc, że jego relacje z Putinem zapobiegłyby kryzysowi.

Były prezydent poniósł kolejną porażkę w swoich wysiłkach, by udaremnić śledztwo Komisji Specjalnej 6 stycznia w sprawie przyczyn i wydarzeń zamieszek na Kapitolu. Sąd Najwyższy odrzucił wniosek byłego prezydenta o rozpatrzenie wniosku komisji o przekazanie jego akt. Teraz został kilkakrotnie pokonany w swoich twierdzeniach, że dokumenty z jego czasów w Białym Domu są objęte „przywilejem wykonawczym” i nie powinny być zwalniane do śledztwa.

1645605884

Kandydat Republikanów potępia Michaela Flynna jako „zdrajcę”

Republikański kandydat do Senatu USA potępił przywódcę QAnon, generała Michaela Flynna, jako „zdrajcę” w gorącej debacie prawyborów.

Everett Stern, były demaskator bankowy, który ubiega się o otwarte miejsce w Senacie Pensylwanii w tegorocznych wyborach śródokresowych, wygłosił tę uwagę podczas dyskusji o innych kandydatach GOP w Filadelfii w poniedziałek wieczorem.

Kiedy jego przeciwniczka Cathy Barnett przemawiała, pan Stern przerwał mu, mówiąc: „Wspiera cię generał Flynn. Wspiera cię zdrajca”.

Alisha Rahman Sarkar23 lutego 2022 08:44

1645602306

Jen Psaki uderza Trumpa za wychwalanie Putina

„Zgodnie z polityką staramy się nie zasięgać rady od nikogo, kto wychwala prezydenta Putina i jego strategię wojskową, co, jak sądzę, tam się wydarzyło” – powiedziała, odpowiadając na pytanie dotyczące komentarzy pana Trumpa.

Maroucheh Muzaffar raporty.

Alisha Rahman Sarkar23 lutego 2022 07:45

164560953

Stephen King mówi: „Putin poważnie się przeliczył”

Amerykański pisarz Stephen King badał kryzys geopolityczny na Ukrainie i skrytykował rosyjskiego prezydenta Władimira Putina.

Na Twitterze 74-latek napisał: „Pan Putin poważnie się przeliczył. Zapomniał, że nie ma już do czynienia z Trumpem”.

Alisha Rahman Sarkar23 lutego 2022 07:22

1645598995

Prawnik mówi, że rodzina Trumpa może zażądać piątej poprawki

Alina Hobba, prawniczka pracująca w imieniu rodziny Trumpa, powiedziała prawicowemu serwisowi informacyjnemu Newsmax, że może doradzić swoim klientom, aby poparli piątą poprawkę, jednocześnie zamykając długotrwałe śledztwo w sprawie ich finansów.

Zauważyła, że ​​Trumps umieszczono „pomiędzy skałą a kowadłem”.

„Nie sprecyzowałam, co uważam za najlepsze” – powiedziała, zapytana przez gospodarza, czy jej klienci będą się do nich odwoływać, aby chronić ich przed samooskarżaniem.

Andrzeja Nottia Ma więcej.

Alisha Rahman Sarkar23 lutego 2022 06:49

1645597391

Dyrektor finansowy organizacji Ex-Trump domaga się usunięcia aktu oskarżenia

Allen Weisselberg, były dyrektor finansowy Trump Organization, zwrócił się we wtorek do sędziego o oddalenie zarzutów dotyczących oszustwa i uchylania się od płacenia podatków, twierdząc, że jest celem politycznym.

Powiedział, że naruszyłoby to jego immunitet w federalnym dochodzeniu Michaela Cohena, byłego osobistego adwokata byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Prawnicy pana Weisselberga powiedzieli, że był celem prokuratora generalnego z Manhattanu i prokuratora generalnego Nowego Jorku, wraz z byłym prezydentem i organizacją Trumpa, donosi CNN.

1645595889

Trendy „helsińskie” na Twitterze – Republikanie obwiniają Bidena za kryzys na Ukrainie

Kryzys na Ukrainie był inspiracją do rozmów w mediach społecznościowych na temat stosunku byłego prezydenta Donalda Trumpa do prezydenta Rosji Władimira Putina.

Od wtorku setki ludzi wspólnie tweetowało wiadomości z „Trumpem” i „Helsinkami”.

Podczas szczytu w Helsinkach w 2018 r. Trump powiedział, że uważa, iż „bardzo silne i stanowcze” zaprzeczenia Putina dotyczące ingerencji w wybory w 2016 r. są sprzeczne z ustaleniami amerykańskich służb wywiadowczych.

Mam prezydenta Putina, on właśnie powiedział, że to nie jest Rosja. Powiem to. Stojąc obok rosyjskiego prezydenta, Trump powiedział: „Nie widzę powodu.

Alisha Rahman Sarkar23 lutego 2022 05:58

1645594200

Jen Psaki opisuje odczytanie przez Bidena listu Trumpa w Gabinecie Owalnym

„To było długo, to było tak długo”, powiedziała w ciągu jednego dnia. notacja dźwiękowa Z Zachodnie skrzydło aktor Rob Lowektóry zagrał autora przemówień w popularnym serialu politycznym.

Oliver O’Connell23 lutego 2022 05:30

1645593856

Tucker skrytykował Carlsona za bagatelizowanie krytyki Rosji

Gospodarz Fox News, Tucker Carlson, stoi w obliczu sprzeciwu za nasilenie krytyki rosyjskiego prezydenta Władimira Putina podczas kryzysu na Ukrainie. Popularni krytycy Fox News mają Bardzo wolałem Rosję W swoim najnowszym reportażu.

We wtorek Carlson powiedział: „Dlaczego Demokraci chcą, abyś nienawidził Putina? Czy Putin wysłał każdą robotę klasy średniej w twoim mieście do Rosji? Czy stworzył globalną pandemię, która zniszczyła twój biznes? Czy uczy twoje dzieci akceptowania dyskryminacji rasowej „Czy on robi fentanyl? Czy je psy?”

Jego komentarze pojawiły się tuż po pochwałach byłego prezydenta Donalda Trumpa dla rosyjskiego przywódcy. W wywiadzie Trump nazwał Putina „inteligentnym”, a jego ruch w stronę Ukrainy „geniuszem”.

W ciągu 35 sekund Tucker Carlson w zasadzie powiedział: Putin nie jest twoim wrogiem. Twój kolega Amerykanin jest” – napisał na Twitterze przedstawiciel Adam Kinzinger.

„To nie jest niebezpieczne” – dodał.

Alisha Rahman Sarkar23 lutego 2022 05:24

1645592406

dźwięki | Żenująca sieć społecznościowa Trumpa

Zabawna rzecz się wydarzyła, gdy próbowałem zarejestrować się w TRUTH Social, nowej platformie mediów społecznościowych Donalda Trumpa. Poprosił mnie o zgodę na warunki korzystania z usługi i politykę prywatności, co jest uczciwe; Większość witryn tak robi. Nie, dziwne jest to, że kiedy na nie kliknąłem, pojawił się błąd 404.

Powiedzieli mi: „Przepraszam, ale wygląda na to, że ta strona nie istnieje”. Nie ma nic lepszego niż posiadanie Donalda Trumpa – jako biznesmena, gwiazdy telewizji reality, jako polityka – podsumowuje swój błąd 404. Trump pisze jako przedsiębiorca, znany z przesadzania i spełniania Skylar Baker-Jordan.

Andrzeja Nottia23 lutego 2022 05:00

1645590615

Biden ogłasza sankcje wobec Rosji za inwazję na Ukrainę

Prezydent Joe Biden . powiedział Stany Zjednoczone Ameryki Nałoży „pierwszą transzę” w wysokości Kary W sprawie dwóch dużych rosyjskich banków i „kompleksowych sankcji” przeciwko RosjaDług państwowy w odpowiedzi na jego inwazję UkrainaOpisał to jako „rażące naruszenie prawa międzynarodowego”.

Raporty Andrew Feinberga z Waszyngtonu.

Oliver O’Connell23 lutego 2022 04:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *