Twitter, Spirit Airlines, Tilray i nie tylko

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet przed dzwonkiem:

Świergot (TWTR) – Twitter spadł o 1,5% w handlu przed wprowadzeniem na rynek, prawdopodobnie przełamując trzydniową passę, która spowodowała wzrost o prawie 32%. Elon Musk – obecnie największy udziałowiec Twittera – zmienił rodzaj depozytu SEC w związku z zakupem udziałów, aby pokazać, że nie jest „pasywny”.

Duchowe Linie Lotnicze (WAVE) – Spirit powiedział, że jego zarząd rozważy nową ofertę przejęcia gotówki o wartości 3,6 miliarda dolarów Jet Blue (JBLU). Spirit zgodził się w lutym, że zostanie kupiony przez spółkę macierzystą Frontier Airlines grupa graniczna (ULCC) za 2,9 miliarda dolarów w gotówce i zapasach. Spirit spadł o 2,8% na rynku pierwotnym, JetBlue o 3,7%, a Frontier o 3,9%.

Tilray (TLRY) – Tilray wzrósł o 2,1% na rynku pierwotnym po zgłoszeniu nieoczekiwanych zysków za czwarty kwartał, nawet gdy przychody nie spełniły szacunków analityków. Producent konopi ogłosił również umowę z siecią supermarketów Whole Foods, która będzie sprzedawać proszki konopi produkowane przez spółkę zależną Manitoba Harvest firmy Tilray.

Rivian (RIVN) – Akcje Rivian wzrosły o 1,7% na rynku pierwotnym po tym, jak firma poinformowała, że ​​jest na dobrej drodze do osiągnięcia wcześniej ogłoszonego celu produkcyjnego 25 000 pojazdów elektrycznych w tym roku.

zachodnia ropa naftowa (OXY) – Akcje producentów energii wzrosły o 1,7% w aktywności przedrynkowej po tym, jak Stifel Financial rozpoczął pokrycie z ratingiem „kupuj”. Ceny Occidental pozostają atrakcyjne, nawet po tym, jak do tej pory prawie podwoiły się w tym roku, powiedział Stifel, wskazując na niedoceniany biznes niskoemisyjny.

Korporacja intelektualna (INTC) – Intel ogłosił, że zawiesza działalność handlową w Rosji, po tym jak w zeszłym miesiącu zawiesił dostawy półprzewodników do klientów w Rosji i na Białorusi. Akcje Intela spadły o 1,1 procent w obrocie przed wprowadzeniem na rynek.

READ  Amerykanie nadal porzucają pracę i zmieniają pracę w szybkim tempie, ponieważ możliwości zatrudnienia osiągają nowe szczyty

Joe Joe (GOGO) – Gogo zyskał 10,4% w obrotach przedrynkowych po tym, jak dostawca usług szerokopasmowych dla branży lotniczej ogłosił, że jego akcje dołączą do indeksu S&P SmallCap 600 przed piątkowym otwarciem.

Techniki matrycowe (ARRY) — Firma Array Technologies wzrosła o 14,5% na rynku pierwotnym po tym, jak producent sprzętu do energii odnawialnej odnotował lepsze niż oczekiwano przychody kwartalne i przedstawił pozytywne prognozy przychodów. Powołała również Kevina Hostlera na nowego dyrektora generalnego, z dniem 18 kwietnia, zastępując emerytowanego Jima Fusaro.

Po prostu dobre jedzenie? (SMPL) — Producent żywności i przekąsek odnotował lepsze niż oczekiwano przychody i przychody za czwarty kwartał oraz podwyższył prognozę sprzedaży na bieżący rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.