Twoja lokalizacja Starbucks Go-to Bay Area może być zamknięta na czas nieokreślony

Zdjęcie Katie Dodd


Twój ulubiony lokalny sklep Starbucks może być teraz zamknięty.

Jim Moon/The Associated Press

Dziesiątki lokali Starbucks są obecnie zamknięte w rejonie zatoki, ponieważ wszechobecna sieć kawiarni zmaga się z brakiem personelu.

Spojrzenie na stronę sklepu Starbucks pokazuje, że wiele placówek jest zamkniętych. W San Francisco zamknięto między innymi lokalizacje w Bush and Van Ness, Grant and Bush, Folsom Street Target, Westfield Center i Union Square. Niektóre otwarte witryny zamykają się wcześniej niż zwykle, a wiele godzin po zamknięciu jest między 17:00 a 18:00

korona Niektórzy twierdzą, że Starbucks był zamknięty przez prawie tydzień. Stacja telewizyjna poinformowała, że ​​sklep Walnut Creek w North Main jest zamknięty od poniedziałku. Na drzwiach widnieje napis: „Przepraszam za niedogodności. Nasz sklep jest chwilowo zamknięty”.


Podobnie jak wiele firm, Starbucks twierdzi, że został dotknięty „tymczasowym niedoborem personelu”.

„Kiedy sklep doświadcza chwilowego braku personelu, reagujemy redukcją godzin, aby pamiętać, że nasi partnerzy nie są przeciążeni – stawiając na pierwszym miejscu ich zdrowie i dobre samopoczucie w podejmowaniu decyzji” – napisała sieć kawiarni w oświadczeniu dla KRON. „Decyzje te są podejmowane na podstawie poszczególnych sklepów i rynków, a nasi klienci mogą sprawdzić aktualne godziny otwarcia sklepu Starbucks Locator na naszej stronie internetowej lub w aplikacji”.

Oczekiwane daty ponownego otwarcia nie są wymienione w lokalizatorze sklepów, więc jeśli desperacko chcesz wiedzieć, kiedy Twój lokalny Starbucks znów poda latte, będziesz chciał mieć obsesję Sprawdź jego stronę.

READ  Visa współpracuje z FTX wprowadza karty debetowe Crypto w 40 krajach - Bitcoin News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *