Ty Pennington zajmuje się narzędziami do zawstydzania ciała

Środowy gospodarz „Extreme Makeover: Home Edition” odpowiedział za pośrednictwem Instagrama na negatywne komentarze na temat Wcześniej opublikowane wideo w którym tańczył na plaży.
Napisał: „Co było uczciwym momentem tylko po to, żeby rozśmieszyć moją żonę, później została skrytykowana przez nieznajomych – przy tak wielu opiniach, tyle nienawiści wchodzi!” W podpisie do jego postu. Komentarze takie jak „obrzydliwe”, „obrzydliwe”, „O mój Boże, on jest już taki stary”, „Dziadek”, przytył (swoją drogą, wypycham brzuch, ale jest w porządku).

Bennington – który dodał, że pracuje siedem dni w tygodniu – zaczął dokumentować niektóre z innych obraźliwych komentarzy wygłoszonych i zastanawiał się, czy powiedziano by to samo, gdyby był młodszy.

Napisał: „To, co się wydarzyło, to 22 lata odkąd zadebiutowałem w telewizji!” Ale to, co mam, to mądrość, empatia i lekcje życia, a w wieku 57 lat nigdy nie byłem szczęśliwszy! W każdym razie wszystko to oznacza: jestem człowiekiem i mam uczucia”.

Jak krzyknął ekspert ds. regeneracji Polina Porizkowa Przesłała go #sexyhasnoexpirationdate, zauważając, że zdjęcie, które udostępnił, było „zdjęciem, które zrobiła mi moja żona i naprawdę mi się podoba – mam zmarszczki, plamy słoneczne, siwe włosy, ale to w porządku”.

„Pozdrawiam na starość!” Bennington zakończył swoje stanowisko.

READ  Ile do tej pory nakręcił film Dwayne Johnson Black Adam w kasie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *