Ujawniamy przyczynę śmierci Billy’ego Millera, gwiazdy filmów Young and the Restless i General Hospital

Wysłano: 19:29 PDT, 18 września 2023 r

Matka gwiazdy telewizyjnej Billy’ego Millera zabiera głos w sprawie syna Śmierć w wieku 43 lat.

W oświadczeniu do Podsumowanie opery mydlanej Gwiazda, zdobywczyni nagrody Daytime Emmy, zmarła po „długiej, odważnej walce z depresją w przebiegu choroby afektywnej dwubiegunowej” – powiedziała w poniedziałek Patricia Miller.

Miller – znany ze swoich ról Szpital publiczny I the Młody i niespokojny – Zmarł w piątek czasu wschodniego w niedzielę – co oznaczałoby jego 44. urodziny.

Rodzina Millera poinformowała, że ​​Miller zmarł w Austin w Teksasie, a „aktor w chwili śmierci cierpiał na depresję maniakalną”.

„Chciałabym podzielić się następującymi przemyśleniami” – Patricia rozpoczęła swoje poniedziałkowe oświadczenie. „Chcę osobiście podziękować moim licznym fanom i osobistym przyjaciołom za przytłaczającą ilość miłości, modlitw i kondolencji, które przesłaliście mi i mojej rodzinie w związku z druzgocącą śmiercią mojego pięknego syna PJ – Billy’ego Millera. Stoczył długą i odważną walkę z choroba afektywna dwubiegunowa „Depresja od lat. Zrobił wszystko, co mógł, aby opanować chorobę. Kochał swoją rodzinę, przyjaciół i fanów, ale ostatecznie choroba wygrała bitwę i odebrała mu życie. Pozostałe podawane przyczyny śmierci nie są prawdziwe. „Chciałbym, żeby tak było, ale tak nie jest. Wszyscy bardzo go kochaliśmy i desperacko próbujemy uporać się z naszą stratą. Nie mam nic innego do powiedzenia. Dziękuję za miłość i wsparcie”.

Kariera Miller rozpoczęła się jako modelka i podpisała kontrakt z Wilhelminą. W 2007 roku wcielił się w Richiego Novaka wszystkie moje dziecigdzie przebywał do 2008 roku. Od 2008 do 2014 roku Miller grał Billy’ego Abbotta. Młody i niespokojny. Rola ta przyniosła jej trzy nagrody Daytime Emmy. Po opuszczeniu TJest młody i niespokojny W 2014 roku Miller nadal grał Jasona Morgana i Drew Caina w General Hospital do 2019 roku.

Po opuszczeniu mydła Miller pojawił się w pięciu odcinkach amerykańskiego dramatu garniturGdzie wcielił się w rolę Marcusa, brata Harveya Spectora.

READ  [VIDEO] „A Million Little Things” kończy się sezonem 5 w ABC

Po wiadomościach o śmierci Millera jego współpracownicy ze społeczności telewizyjnej zamieścili w mediach społecznościowych opłakiwanie straty.

Szpital publicznyProducent wykonawczy, Frank Valentini, ogłosił żałobę na X (formalnie znanym jako Twitter).

„Byłem głęboko zasmucony wiadomością o śmierci niezwykle utalentowanego Billy’ego Millera. W imieniu całej rodziny @GeneralHospital jesteśmy myślami z jego rodziną i przyjaciółmi w tym trudnym czasie” – napisał.

Zobacz więcej hołdów dla życia Millera Tutaj włączany i wyłączany ekran.

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *