Ujawniono baterię i funkcje łączności Samsunga Galaxy Z Flip 5

Oczekuje się, że Samsung zaprezentuje kilka nowych urządzeń podczas nadchodzącego wydarzenia Galaxy Unpacked na początku lipca. Jednym z takich urządzeń będzie Galaxy Z Flip 6. Urządzenie ma przynieść drobne usprawnienia. Wyciekły teraz pewne szczegóły dotyczące baterii i łączności Galaxy Z Flip 6.

Bateria i łączność Galaxy Z Flip 6 potwierdzona certyfikatem FCC.

Nowe urządzenie Samsung z numerem modelu CM-F741B Uzyskał certyfikat Federalnej Komisji Łączności (FCC). kilka godzin temu (Za pośrednictwem MySmartPrice). Jest to globalna odmiana Galaxy Z Flip 6. W tym dokumencie ujawniono szczegóły dotyczące baterii telefonu, ładowania i łączności.

Według informacji znajdują się w nim dwa akumulatory: EB-BF741ABY (1097 mA) i EB-BF742ABY (2790 mAh). Obydwa akumulatory są produkowane przez firmę ATL, a z poprzednich raportów wynikało, że łączna pojemność akumulatorów wynosi 3887 mAh. Jest to znamionowa pojemność baterii telefonu, a pojemność sprzedawana prawdopodobnie będzie wynosić 4000 mAh.

Certyfikat FCC dla Galaxy Z Flip 6 ujawnia również, że obsługuje on GPS, 5G (pasma mmWave i sub-6 GHz) oraz Wi-Fi b/g/n/a/ac/ax (Wi-Fi 6), Bluetooth, i NFC. Oznacza to, że nadchodzący składany telefon Samsunga nie będzie obsługiwał Wi-Fi 7, o czym wcześniej informowaliśmy. Testowano ładowanie przy użyciu EP-TA800, ładowarki USB PD o mocy 25 W z PPS.

Urządzenie prawdopodobnie będzie nadal korzystać z tej samej konstrukcji co Galaxy Z Flip 5, co możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Oczekiwane specyfikacje Galaxy Z Flip 6

Oczekuje się, że Galaxy Z Flip 6 będzie wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 4, 8 GB/12 GB RAM i 128 GB/256 GB/512 GB pamięci. Od razu po wyjęciu z pudełka będzie działać oprogramowanie One UI 6.1.1 oparte na systemie Android 14 i otrzyma siedem lat systemu operacyjnego Android oraz aktualizacji zabezpieczeń.

Prawdopodobnie nadal będzie korzystał z ekranów o tej samej wielkości, co jego poprzednik. Oczekuje się więc, że będzie miał 3,4-calowy wyświetlacz OLED i 6,7-calowy składany wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Nie jest jasne, czy wyświetlacz na obudowie będzie miał wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania. Prawdopodobnie będzie miał stopień ochrony IPX8, głośniki stereo i boczny czytnik linii papilarnych.

READ  Oto gra, którą Elon Musk, dyrektor generalny Tesli, mówi głębiej niż szachy

Krążą pogłoski, że Samsung zaktualizował 50-megapikselowy główny aparat tylny w Galaxy Z Flip 6, co stanowi ulepszenie 12-megapikselowego głównego aparatu tylnego w Galaxy Z Flip 5. Przedni aparat 10 MP i ultraszerokokątny aparat 12 MP mogą pozostać takie same, jak w ubiegłorocznym modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *