Ujawniono grafikę pudełka The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom Box

Obraz: Nintendo

Omówiliśmy każdy szczegół nowej gry Zelda, a na koniec Nintendo udostępniło pierwsze spojrzenie na grafikę pudełkową tej nowej przejażdżki, która stawia Księżniczkę Zeldę w centrum uwagi, a nie Link.

Jak widać, ta piękna (i oszałamiająca) okładka Zelda: Echoes of Wisdom podąża śladami remake’u Link’s Awakening, który ukazał się na Switcha w 2019 roku. Umieszcza księżniczkę w samym środku akcji ze swoim tajemniczym Nowa postać. Wyimaginowany przyjaciel Trey.

A w tle mamy Linka wyglądającego tak mocno jak zawsze (Chociaż został „ukradziony” z powodu dziwnego pęknięcia) A siły zła unoszą się nad krainą Hyrule.

Nintendo: „Oto grafika pudełka The Legend of #Zelda: Echoes of Wisdom! Zagraj jako Księżniczka Zelda, aby ocalić Królestwo Hyrule po premierze gry 26 września!”

Legenda Zeldy: Echa Mądrości
Obraz: Nintendo

Jeśli chcesz wersję gry, której nie musisz fizycznie instalować na swoim Switchu, w sklepie internetowym Switch dostępna będzie również cyfrowa kopia Echoes of Wisdom.

Chociaż mamy ogólne pojęcie, czego się spodziewać po tej nowej przygodzie, wciąż nie znamy dokładnych szczegółów na jej temat. Świat stał się już przedmiotem dyskusji fanów serii, a wielu próbowało połączyć kropki w oparciu o materiał filmowy pokazany dotychczas przez Nintendo. Możesz także zapoznać się z naszą galerią zdjęć, która zawiera wszelkiego rodzaju zrzuty ekranu przedstawiające tę nową przejażdżkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *