Ujawniono oficjalną przyczynę śmierci gwiazdy „Rocky” Carla Weathersa

Gwiazda „Rocky”. Carla Weathersa Podano oficjalną przyczynę śmierci.

Według niego Certyfikat śmierci Weathers, nabyty wyłącznie przez The Blast, zmarł w swoim domu w Wenecji w Kalifornii. Legendarny aktor, który grał Apollo Credo W filmach „Rocky” zmarł 2 lutego o godzinie 12:18.

W dokumencie wskazano, że aktor spędził 51 lat w „branży rozrywkowej” i w chwili śmierci był rozwiedziony. Jego syn, Matthew Weathers, jest wymieniony jako osoba, która zgłosiła władzom jego śmierć.

Ujawniono przyczynę śmierci Carla Weathersa

Śmierć gwiazdy

Mega

Lista aktów zgonu „Miażdżycowa choroba układu krążenia” Jako oficjalna przyczyna jego śmierci.

W dokumencie wskazano konkretnie, że cierpiał Moja choroba serca Przez lata. Śledczy ustalili sposób śmierci na „naturalny„.

Gwiazda „Happy Gilmore” została poddana kremacji, a jego prochy zabiorą do domu. Miał 76 lat. Rodzina weterana aktora potwierdziła druzgocącą wiadomość w oświadczeniu:

„Odszedł spokojnie, we śnie, w czwartek 1 lutego 2024 r. Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Carla Weathersa”.

„I kontynuowali.”[He] Był niezwykłym człowiekiem, który przeżył niezwykłe życie. Poprzez swój wkład w film, telewizję, sztukę i sport pozostawił niezatarty ślad i zyskał uznanie na całym świecie i wśród pokoleń. „Był bratem, ojcem, dziadkiem, partnerem i przyjacielem”.

Były zawodowy piłkarz rozpoczął karierę aktorską w latach 70., występując w serialach kryminalnych, zanim dostał swoją przełomową rolę, Apollo Creed, w filmie Rocky. Aktor zyskał sławę, występując w ponad 75 filmach i programach telewizyjnych w ciągu swojej 50-letniej kariery filmowej, ale najbardziej znany jest z roli Apollo Creeda w „Rocky” u boku Sylvestra Stallone. Następnie ponownie wcielił się w tę rolę w filmach „Rocky II” z 1979 r. (1979) i „Rocky III” z 1982 r.

Następnie zaczął zajmować się programami telewizyjnymi, występując w przebojowym serialu Disney+ „The Mandalorian”, który przyniósł mu nominację do nagrody Primetime Emmy dla najlepszego gościnnego aktora w serialu dramatycznym.

READ  Jerry Turner i Teresa Nest pobierają się na weselu ABC – The Hollywood Reporter

Wiadomość o śmierci Withersa natychmiast pogrążyła fanów w żałobie. Jeden ze złamanych fanów w mediach społecznościowych napisał: „RIP CARL WEATHERS. Mnóstwo świetnych ról, ale jego występ w PREDATORZE jest szczególnie niezapomniany”.

Gwiazda Gwiazda

Mega

Carl Weathers po raz ostatni pojawia się w reklamie Super Bowl

Przed swoją tragiczną śmiercią Withers właśnie to zrobił Nakręcono plan reklamowy, który ma pojawić się w nadchodzącym filmie mocktóry zostanie wyemitowany 11 lutego. Nieżyjący już aktor przez lata był związany z firmą bukmacherską FanDuel i jej występami na Super Bowl.

Według doniesień, po byłym ostrym zakończeniu NFL Rob Gronkowski Kopie bramkę z gry, aby rozpocząć Super Bowl, a następnie FanDuel emituje kolejną reklamę podczas samego meczu. Nie jest pewne, czego będzie dotyczyć ogłoszenie, ale niefortunne odejście Weathersa sprawia, że ​​FanDuel chce traktować jego ogłoszenie z ostrożnością.

Andrew Sneed, wiceprezes wykonawczy ds. marketingu w FanDuel, potwierdził, że aktor „Rocky” będzie nadal pojawiał się w reklamie dzięki błogosławieństwu rodziny. „Rodzina tak bardzo nas wspierała, że ​​nadal chcą zobaczyć Carla w akcji” – stwierdził Sneed.

Jednak według Sneada w reklamie pojawią się pewne zmiany. Snead powiedział o nadchodzącym ogłoszeniu: „Stworzyliśmy mistrza. Jednym z nich jest korekta, jeśli kopnie, i mamy korektę, jeśli spudł. Treść, którą mieliśmy w tych mistrzach, nie będzie już dla nas istotna .” . „Odkąd nadeszły wieści o śmierci Carla, współpracujemy z redaktorami, aby pomóc nam powrócić do czegoś, co ma sens”.

Gwiazda Gwiazda

Mega

Dodał: „Oglądaliśmy montaż ze łzami w oczach. Naprawdę podobał nam się ten krótki czas, jaki z nim spędziliśmy. To wspaniały facet, naprawdę inspirujący i ma pozytywne nastawienie do świata. Chcemy aby się o tym przekonać.” „Staramy się celebrować tę chwilę z szacunkiem, na jaki zasługuje”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *