Umowa Conde’a z Chelsea wciąż trwa, ponieważ oficjalne twierdzenia Barcelony są odrzucane – doniesienia

Wcześniej dzisiaj rozpętała się piłkarska burza „Twitterati” z powodu „późnych informacji”, że Barcelona zdołała pokonać Chelsea po raz drugi tego lata, przekonując obrońcę Sewilli, Julesa Koundé, do dołączenia do Culés zamiast do The Blues. Ale doniesienia w Hiszpanii z Mundo Deportivo A El Chiringuito Obaj podskoczyliby na twierdzenie, że wielka Barcelona, ​​mimo zbliżającego się do schyłku statusu, wciąż jest gigantem w sporcie – mówi wręcz przeciwnie.

Oczywiście w piłce nożnej działy się dziwne rzeczy. Manchester United Z pewnością nie liczyli na niego Chelsea pokonała ich, by zabrać Pedro z Barcelony. i dlaczego Tottenham Kiedy Willian, MD, wrócił i został tylko dwa dni od robienia zdjęć długopisem i papierem i całego tego jazzu, Pozbyłem się Tottenhamu, by przenieść się do zachodniego Londynu Chociaż to. Konde może zrobić dla nas to samo Prawo Beckhama Jakiekolwiek słodkie rzeczy Barcelona szepcze im do uszu, gdy robią wszystko, co w ich mocy, aby uniknąć tego, co może być jednym z najbardziej przerażających upadków w historii tego sportu.

Mając to na uwadze, nie martw się jak Boehly i spółka. Udowadniają, że są kimś więcej niż tylko operatorami transportu piłki nożnej, mimo że są (teoretycznie) pierwszymi rodeo, które to zrobiły. Gdyby nie był Koundé, ktoś inny byłby równie zdolny lub lepszy niż reprezentant Francji.

READ  Ben Simmons jest pod ostrzałem po tym, jak opuścił kluczową grę Nets w NBA | NBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.