GameStop ogłasza uzupełnienie zapasów PS5 w sklepie

GameStop ogłosił w ten weekend nowe uzupełnienie PS5, co pozwoli na nową falę potencjalnych posiadaczy konsol obecnej generacji! PlayStation 5 wydaje się być coraz bardziej dostępny, ponieważ GameStop wydaje się zwiększać częstotliwość tych różnych uzupełnień. To, czy faktycznie ma to jakiekolwiek znaczenie dla tego, czy będą one dostępne na półkach sklepowych i czy rzeczywiście będą w stanie tam pozostać i nie wyprzedać się od razu, jest w tej chwili tajemnicą. Jednakże, Ostatnie uzupełnienie PS5 z GameStop było około tygodnia temuOznacza to, że sprzedawca regularnie dostaje w swoje ręce wiele konsol.

W sobotę, 23 lipca, GameStop uzupełni PlayStation 5 w sklepie, dając nowej grupie ludzi szansę na zakup bardzo pożądanej konsoli. Jest jednak kilka haczyków. Co najważniejsze, musisz być członkiem Power Up Rewards Pro, aby móc kupić konsolę, a to kosztuje 14,99 USD za roczne członkostwo. Możliwe również, że nie będzie można kupić konsoli za sugerowaną cenę detaliczną 499,99 USD, ponieważ GameStop oferował swój ekwipunek w pakietach. Te pakiety mogą zaczynać się od około 700 USD lub więcej, ale na szczęście zwykle zawierają główne wydania gier, takie jak Zakazany horyzont na zachódKarty podarunkowe, akcesoria i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie rzeczy, które prawdopodobnie dostaniesz w końcu, ale musisz je kupić z wyprzedzeniem, jeśli chcesz wziąć udział w akcji. Oczywiście to dużo pieniędzy do wyrzucenia na raz, więc warto się na to przygotować.

Jeśli częste powtórki w sklepach są koniecznością, potencjalni właściciele PS5 mogą cieszyć się sezonem świątecznym. Fakt, że GameStop jest w stanie zaopatrzyć kilka sklepów w konsole na krótki okres czasu i uzupełnić je już tydzień później, może świadczyć o tym, że Sony przyspiesza produkcję na zbliżający się sezon świąteczny. Z ogromnymi wersjami, takimi jak Bóg wojny Ragnarok za rogiemBędzie to ważne dla właściciela platformy.

READ  Ten sprzedawca pary to ocalałe wampiry z bronią

Czy zamierzasz spróbować zdobyć PS5? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.