„Uwielbiamy patrzeć, jak rośniesz”.

Matthew McConaughey Rok 2023 kończy spojrzeniem za kulisy życia rodzinnego.

Aktor, 54, Z okazji urodzin 11-latka w tym tygodniu udostępnił rzadkie zdjęcie swojego najmłodszego syna Livingstona na X, wcześniej znanym jako Twitter.

„Double Ones, uwielbiamy patrzeć, jak się rozwijacie. Dzięki Putin (sic!). Dużo uśmiechów na naszych twarzach. Miłość, tatusiu” – podpisała zdjęcie gwiazda „Interstellar”, „Wilka z Wall Street” i „Magicznego Mike’a”. Livingstona siedzącego na kolanach ojca.

na Instagramie, Żona McConaugheya, Camila Alves McConaughey, 40 lat Opublikowała ponownie swojego najstarszego syna Levi, lat 15, Życzenia urodzinowe swojemu młodszemu bratu, zaczynając od zdjęcia Livingstona na plaży, gdy był młodszy. „No cóż… kiedy twój najstarszy syn zamieszcza tak wspaniały post na urodziny swojego młodszego brata, przestaję pisać własny post na blogu!” Napisałem. „Dzisiaj świętujemy, nasz najmłodszy kończy 11 lat!!! On (sic!) wniósł do naszego życia tyle radości i nauki. Trudno to opisać słowami!!”

Levy udostępnił siedem zdjęć siebie, Livingstona i ich środkowej siostry, 13-letniej Vidy, które Elvis McConaughey udostępnił także na swoim koncie na Instagramie.

Dumny tata McConaughey napisał niedawno książkę dla dzieci. „Chodzi o poezję życia, a nie o wywieraną na nas presję, która wydaje się, jak gdyby codziennie wmawiano nam, że we wszystkim musimy być absolutni” – powiedziała McConaughey. Powiedział „USA Today”. Z jego książki pt. „Właśnie dlatego,” (Książki Wikingów dla młodych czytelników, 32 strony), ukaże się we wrześniu. „To nie jest prawdziwe życie. Życie jest bardziej poetyckie, dziwne i ironiczne. Kiedy uznasz te wszystkie sprzeczności, życie stanie się bardziej jak wiersz. „

„Ta książka przyszła do mnie we śnie. To było jak ballada. Obudziłem się o 2:30, poszedłem i napisałem ją. Myślałem, że to książka”. Boba Dylana Bóstwo, w pewnym sensie nim jest.

READ  Senatorowie przedstawiają projekt ustawy o reformie biletów na żywo, skierowanej do botów i sprzedawców

„Tak myślę i marzę, w pieśni i rytmie”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w USA TODAY: Matthew McConaughey publikuje rzadkie zdjęcie swojego syna Livingstona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *