W Helldivers 2 na platformie Steam uczestniczy jednocześnie ponad 400 000 graczy

Poczuj strzelankę z perspektywy trzeciej osoby Piekielni nurkowie 2 W weekend liczba równoczesnych graczy przekroczyła 409 337 osób. To sprawia, że ​​jest to piąta najpopularniejsza gra na Steamie, co staje się jeszcze bardziej imponujące, gdy weźmie się pod uwagę, że trzy z tych pięciu gier są bezpłatne w porównaniu do Piekielni nurkowie 2Jego cena to 40 dolarów.

Finansowana przez Sony strzelanka sieciowa została wydana 8 lutego i miała udany weekend, docierając do 155 000 graczy. To było za dużo dla serwerów. Wydaje się, że ten problem został przynajmniej w pewnym stopniu rozwiązany, ponieważ liczba osób logujących się, aby z niego skorzystać, wzrosła prawie trzykrotnie Dodatkowe PD za weekend Tylko w przeszłości.

Czytaj więcej: Piekielni nurkowie 2: Kotaku recenzja

chwila Na świecie Nadal pozostaje najpopularniejszym płatnym tytułem na ogromnej platformie Valve na komputery PC – osiągając w weekend liczbę 430 723 – i warto zauważyć, że Piekielni nurkowie 2 Kosztuje 10 dolarów więcej pokemon-Zainspirował Craft-me-do, co czyni jego sukces jeszcze bardziej niezwykłym. Chociaż tak, bądźmy uczciwi i również to zwróćmy uwagę Na świecie Minął już miesiąc, a jego najwyższy poziom w historii wyniósł rekordowe 2,1 miliona jednoczesnych, ponieważ Wszystko jest teraz zepsute.

Był pod głębokim wpływem często źle rozumianej wersji filmowej Żołnierze statku kosmicznegoStudio Grot Strzałki Nie jeden Była to satyryczna strzelanka kooperacyjna z widokiem z góry, wydana w 2015 roku. Akcja rozgrywa się w Super Earth, gdzie demokracja została „ulepszona”, aby zapewnić, że jej wyniki są bardziej przewidywalne i mniej podatne na kaprysy elektoratu, a ludzie walczą z robakami, cyborgami, i Oświeca. Dziewięć lat później gra została przełączona na perspektywę trzeciej osoby, rozmiar dramatycznie wzrósł, a popularność dorównała.

READ  Teraz przyszła kolej na nieoficjalne rendery Galaxy Z Flip 6

Należy pamiętać, że są to tylko liczby komputerów PC i nie obejmują odtwarzaczy PS5, a między nimi dostępna jest gra typu cross-play.

KotakuZacha Zwiesena Bardzo podobała mi się grazakłócany jedynie przez pewne początkowe problemy techniczne.

Wielu strzelców dąży do realizmu, ale ignoruje takie rzeczy jak przyjacielski ogień czy zarządzanie amunicją w obawie, że będzie to denerwować graczy. Twórcy i ta gra nie są tutaj po to, aby uczynić z was bohaterów, zamiast tego Piekielni nurkowie 2 „Walka jest trudna” – mówi. „Wojna jest brutalna. Zginiesz”. Zapewnia jednak wszystkie narzędzia, opcje i broń, których będziesz potrzebować, aby odnieść sukces w piekielnych bitwach. Możesz zostać mistrzem w Piekielni nurkowie 2.

Jestem stara i tęsknię za nim Strona planety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *