W jaki sposób Arizona zastąpi Jade Fish? Brent Brennan, Jake Dickert i inni kandydaci na głównego trenera

Jedd Fisch okazał się świetnym rekrutem w Arizonie, ale teraz, po trzech sezonach wznawiania programu piłkarskiego Wildcats, udał się do Seattle, aby zastąpić Kalena DeBoera w Waszyngtonie. W kogo może celować Arizona, przygotowując się do przejścia do Wielkiej Dwunastki?

Oczywistym wyborem na jego miejsce jest facet, którego Arizona prawie zatrudniła ostatnim razem: Trener stanu San Jose Brent Brennan. 50-letni były asystent absolwenta Arizony kończył swój najlepszy sezon w stanie San Jose w 2020 r., kiedy po raz ostatni otwarto posadę, a Spartanie osiągnęli bilans 7-1 i zajęli 24. miejsce. Brennan ustabilizowała program SJSU i nadal go rozwija wzbudzić Twój podziw dla jednej z najtrudniejszych posad w FBS. Spartanie mają za sobą kolejne zwycięskie sezony pomimo dodatkowych nowych wyzwań, które pojawiły się w nowej erze portalu transferowego. Brennan cieszy się dużym szacunkiem wśród swoich rówieśników i w całym stanie Arizona. Myślę, że tym razem będzie to faworyt.

Trener stanu Waszyngton Jake Dickert Wykonał godną podziwu pracę, stawiając czoła najróżniejszym wyzwaniom i zapewnił tak potrzebną stabilność programowi, który przez ostatnie pięć lat nękał każdy możliwy problem. Objął urząd dwa lata temu, po tym, jak krótka kadencja Nicka Rolovicha zakończyła się jego odwołaniem, co stało się publiczną walką o stan szczepień przeciwko koronawirusowi. Cougars musieli także uporać się ze śmiercią dwóch kolegów z drużyny z 2018 roku, a potem pojawiła się kwestia upadku szkoły po rozpadzie Pac-12 i Wazzu utknęło bez domu. Zawodnicy Dickerta uznają go za organizację i okazywanie pasji po obu stronach piłki. Jego bilans z trzech sezonów to skromne 15-16, ale to nie oddaje tego, jak dobry jest dla Cougars.

Trener UNLV Barry Odom Wykonał naprawdę dobrą robotę w miejscu, które od 2000 roku miało tylko jeden zwycięski sezon. W swoim pierwszym sezonie drużyna Rebels osiągnęła bilans 9-5, a były trener stanu Missouri wykazał się dużym postępem od czasu, gdy po raz pierwszy prowadził program. 47-latek z Oklahomy dobrze wpasowuje się w środowisko Wielkiej 12 i ma głębokie powiązania ze stanem Teksas.


Barry Odom w swoim pierwszym sezonie w UNLV zdobył 9-5. (Isaiah J. Downing/USA Today)

Koordynatorka ofensywy w Arizonie / trenerka linii ofensywnej Brennan Carroll Zapewniłoby to pewną ciągłość systemu typu „rybie oko”, co mogłoby być atrakcyjne. 44-letni syn Pete'a Carrolla jest byłym koordynatorem rekrutacji USC i prawą ręką Fischa podczas remontu stanu Arizona i przekształcenia Wildcats w drużynę z pierwszej 25-tki i legalną władzę na zachodnim wybrzeżu. Zdolność młodszego Carrolla do wyszukiwania i zdobywania talentów okazała się kluczem do renesansu Arizony.

READ  Montez Sweet: Każdy nie wykonuje swojej pracy

Trener stanu Teksas JJ Kane, 35 lat, gwałtownie wzrosła. W swoim jedynym sezonie w FCS Incarnate Word poprowadził program do sezonu 12-2 i trzeciego miejsca. W tym roku, w swoim pierwszym sezonie w Texas State, poprowadził drużynę Bobcats do rekordu 8-5 i zwycięstwa w pucharze w programie, który miał problemy. Jest kreatywnym, ofensywnym umysłem, który prawdopodobnie będzie motywował mieszkańców Tucson.

Koordynatorka ofensywy UNLV Brennan Marion, dawny kolega Kane'a z college'u w Tulsa, to kolejny debiutant, któremu można się spodziewać, że zwróci na siebie uwagę. 36-letni były zawodnik z Tulsy pomógł Odomowi zmienić sytuację w Vegas. Atak Marion Go-Go był iskrą, która doprowadziła MWC do zdobycia punktów pomimo przegranej we wrześniu początkowego QB Douga Brumfielda z powodu kontuzji. Marion zwróciła się do studenta pierwszego roku QB Jaydena Maiavy, który poprowadził ofensywę i zdobył 40 punktów w czterech meczach z rzędu, pierwszym w UNLV. Od tego czasu Maiava przeniosła się do USC.

Koordynator ofensywy stanu Oregon Will Stein, 34 lata, to kolejne interesujące imię, na które warto zwrócić uwagę. Były rozgrywający z Louisville, który później był trenerem w szkole średniej w Teksasie, błyskawicznie awansował, przechodząc od koordynatora ofensywy UTSA do sezonu seniorów w Oregonie w 2023 r. Ofensywa drużyny Ducks była nr 2 w kraju pod względem jardów na mecz .

(Górne zdjęcie autorstwa Brenna Brennana: Samuel Stringer/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *