WeCrashed to najdziwniejszy jak dotąd kanał przesyłania podcastów do telewizji

Jeśli nie już obficie jasne z Hulu przeciek Czas na przedstawienie Super pompowanie: bitwa UberApple TV Plus” rozbiłem się Jest to niedokładne przypomnienie obecnej obsesji Hollywoodu na punkcie przekształcania stosunkowo niedawnych cykli informacyjnych skupiających się na zhańbionych założycielach technologii w głośne dramaty. rozbiłem się Ma wystarczająco dużo wspólnego ze swoimi rówieśnikami, aby łatwo zidentyfikować pojawiającą się formułę, której branża wydaje się trzymać dzięki tym poprawkom. Ale nowy program zdołał wnieść coś nieco innego do stołu dzięki zestawowi programów, które są równie bezlitosne, co wspaniałe do oglądania, biorąc pod uwagę, kto rozbiłem się Kręci się i przedstawia je.

Na podstawie podcastu Wondery o tej samej nazwie, rozbiłem się Współautorzy Lee Eisenberg i Drew Crivello opowiadają historię o tym, jak Adam Newman (Jared Leto) przeszedł od sprzedaży źle dopasowanej odzieży dziecięcej do budowy jednej z największych na świecie firm coworkingowych, ostatecznie w ciągu kilku lat wyrzucony z organizacji. Prawdziwy Neumann jest na tyle samopompującą się postacią, że łatwo sobie wyobrazić wersje tej serii, które skupiają się wyłącznie na nim. Jednak rozbiłem się Wie, jak ważne są historie żony Newmana, Rebeki (Anne Hathaway) i współzałożyciela, Miguela McKelveya (Kyle Marvin), dla zrozumienia pochodzenia i kultury WeWork oraz jak firma z branży nieruchomości przekonała wszystkich, by postrzegali ją jako firmę technologiczną wartą wiele milionów dolarów.

Ponieważ zawsze są ludzie, którzy niekoniecznie śledzą wiadomości w tym czasie, rozbiłem się Opowiada historię WeWork, przeskakując między ważnymi momentami w historii firmy, począwszy od 2019 r. – roku, w którym zarząd WeWork przeniósł się do usunięcia Neumanna ze stanowiska dyrektora generalnego. rozbiłem się Neumann został po raz pierwszy wprowadzony w czasie, gdy słyszałem to Jako przekonujący mówca i uparty biznesmen, został mocno uderzony przez powszechne doniesienia o takich rzeczach jak Lekkomyślne wydatki WeWorka Edukacja seksualna w miejscu pracyA Rosnąca sterta pozwów. Chociaż pismo było na ścianie dla Neumanna do 2019 roku, rozbiłem się Pokazuje, jak bardzo jest przekonany, że poprowadzi WeWork do udanego debiutu giełdowego, ponieważ wydaje się, że tego rodzaju niezachwiana wiara w siebie była jedną z jego głównych zasad jako założyciela.

READ  CNN ogłasza, że ​​rozpoczyna nowy poranny program z Donem Lemonem, Bobbym Harlowem i Kaitlanem Collinsem

Większość kolegów z klasy Newmana w Baruch College nie mogła powstrzymać się od śmiechu z tej pewności siebie, kiedy słuchali go lata temu w jednym z jego rozbiłem sięWiele wspomnień z przeszłości. Ale to właśnie popycha McKelvie na jego orbitę i przekonuje go do wzięcia udziału w innym wspólnym przedsięwzięciu, które miałoby służyć jako prekursor WeWork. Dopóki rozbiłem się Przedstawiając jej historię ogólnie w sposób, który ma być przydatny dla nowo przybyłych do sagi WeWork, teksty Eisenberga i Crevello skupiają się na interakcjach Neumanna z jego najbliższymi, aby ustalić, że jego sukces biznesowy wynikał z jego pragnienia korzyści dla ludzi.

rozbiłem sięMontaż przedstawiający szalony całonocny film McKelveya, który doprowadził do powstania Greendesku, jest w dużej mierze częścią obecnego portfolio ofert założyciela. Tutaj jednak sekwencja służy również jako jeden z wielu przykładów chęci Newmana do przypisywania sobie zasług za pracę innych i tego, jak ludzie wokół Newmana często czuli się niezdolni do wypowiadania się za siebie.

W porównaniu z Marvinem McKelveyem, który często czuje, że czułby się swobodnie grając na drugich skrzypcach w kreskówce Leto, ale nie jest to niedokładne, Newman spotyka Hathaway jako Rebeccę Newman (z domu Paltrow, z tych Paltrows), wchodząc jako uczestnik, który wie, że wkrótce może dostać poznać ją… Nienasycony głód pracy męża jako prawdziwie czerwona flaga. Rebekah ma pewne zrozumienie emocjonalnej pustki wewnątrz Adama, ponieważ jest to coś, z czym walczyła sama ze sobą i… rozbiłem się Ujmuje ich jako parę, którą łączy wspólna atrakcja i wyczuwalny nurt szaleństwa, który zmienia się w czasie.

rozbiłem się Nie ma zbyt wielu oszustw, które publikują dokładnie, aby odwrócić uwagę od faktu, że strukturalnie nie różni się zbytnio od innych programów dotyczących założycieli. Dzieje się tak zarówno dlatego, że istnieje tylko tyle możliwości ponownego wymyślenia realnego koła, jeśli chodzi o adaptację rzeczywistych wydarzeń w rozrywce, jak i dlatego, że historie wielu firm jednorożców mają pewne cechy wspólne, takie jak wyolbrzymianie obietnic założycieli w celu zabezpieczenia środków od inwestorów.

READ  JJ Abrams „Demimonde” nie będzie kontynuował HBO w kwestiach budżetowych - termin

Co rozbiłem się Skończyło się na tym – a serial sprytnie się wyróżnia – to fakt, że dwoje rzeczywistych ludzi, których główne postacie są oparte, są znane jako nieco ekscentryczne w sposób, który sprawia, że ​​zarówno Hathaway, jak i Leto są czymś więcej niż tylko zabawą. Z.

Wyjaśnienie może być kuszące rozbiłem sięNewman jako Jared Leto Tylko Jared Leto w imię sztuki, jego występ On jest Prawdziwie imponujące w porównaniu z praktycznie każdym z wielu klipów Newmana, które można znaleźć w Internecie. To samo dotyczy Rebeki z Hathaway, która przechodzi przez kilka niesatysfakcjonujących i nieudanych żyć jako handlarka giełdowa, instruktorka jogi i aktorka, a wszystko to w cieniu swojej bardziej odnoszącej sukcesy kuzynki. Chociaż imitacja wokalu Hathaway i jej zachowanie przypominające Newmana są tym, co natychmiast daje początek, co ostatecznie sprawia, że ​​jej występ jest jednym z najlepszych. rozbiłem sięJasne plamy to sposób, w jaki groteska mówi o emocjonalnym zamęcie, którego sama Rebecca nie jest w stanie wyrazić bezpośrednio.

rozbiłem się Nie komediowy, ale serial ma komediową jakość, nawet w niektórych z jego najniebezpieczniejszych momentów, biorąc pod uwagę, jak wiele osób zaangażowanych w historię WeWork zachowuje się w zupełnie głupi sposób. Przez cały program prawda o WeWork — firmie, która podnajmuje powierzchnię biurową — wielokrotnie przenika przez grubą, nieprzejrzystą bańkę zniekształconych, rzeczywistych projektów Newmana i sprawi, że będziesz się zastanawiać, dlaczego dokładnie ci faceci zostali obciążeni tak dużymi pieniędzmi do zrobienia ten. Prowadzenie firmy, która jest zasadniczo nieinnowacyjna. rozbiłem się To nie posuwa się tak daleko, by wyśmiewać branżę coworkingową, ale program chce, abyś zastanowił się, jak powstają tego typu firmy i jakie typy ludzi mogą być ich agentami.

rozbiłem się W rolach głównych występują także America Ferrera, Steven Boyer, OT Fagbenle, Shanti Ashanti, Eui-sung Kim i Cricket Brown. Pierwsze trzy odcinki serialu są teraz transmitowane na Apple TV Plus.

READ  Świętuje ANR w setną rocznicę swoich urodzin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *