Wiadomości Julian Sands: Brat zaginionego aktora mówi, że „w głębi serca wiedział, że jego brat już nie żyje

Julian Sands: Kim jest zaginiony brytyjski aktor z Hollywood w Kalifornii?

Brat Juliana Sandsa, Nick, mówi, że „w moim sercu” wie, że jego brat już nie żyje, ponieważ poszukiwania zaginionego brytyjskiego aktora wkraczają w jedenasty dzień.

W komentarzach do swojej lokalnej gazety z Yorkshire, The Craven Herald„Nie został jeszcze uznany za zaginionego ani uznany za zmarłego” – powiedział Sands – „ale w głębi serca wiem, że już go nie ma. Niezależnie od tego, czym jest rywalizacja między rodzeństwem, wydostanie się byłoby dokładnie w jego stylu. tam i udowodnij, że się mylę.

Sand zaginął 13 stycznia, co skłoniło biuro szeryfa San Bernardino do podjęcia poważnych działań poszukiwawczo-ratowniczych.

Wysiłek poszukiwawczy został utrudniony przez ostrzeżenia o silnych wiatrach w pobliżu gór San Gabriel, w pobliżu miejsca, w którym prawdopodobnie zniknęły piaski.

Poniedziałek , Zobacz pokój Rodzina Starr podziękowała władzom Kalifornii za ich „heroiczne” wysiłki.

zeszły tydzień, Rodzina Sandsa opublikowała ostatnie znane zdjęcia, na których wspinał się po górachMówi Niezależny: „Tak lubi być widziany, robi to, co kocha najbardziej – bohaterski alpinista.”

1674579288

Brat Sands, Nick, mówi, że „w głębi serca wiedział, że jego brat już nie żyje”.

Brat Juliana Sandsa powiedział, że „w głębi serca wiedział”, że jego brat już nie żyje.

„W poniedziałek planował dołączyć do swoich braci w naszym klubie poniedziałkowym na piwo w Skipton; będziemy za nim tęsknić i myślę, że wzniesiemy za niego kieliszek”.

Dodał: „Kiedy był w Los Angeles, pasmo górskie Baldy’ego było jego ulubionym miejscem, jeździł tam tak często, jak tylko mógł, Julian lubił mówić„ Nigdy wcześniej nie miałem wakacji, ale robię sobie przerwę raz na póki’ – cóż, teraz odpoczywa w miejscu, które naprawdę aprobuje.

Andy’ego Gregory’ego24 stycznia 2023 16:54

1674603916

Brat Juliana Sandsa mówi, że „w głębi serca” wie, że jego brat odszedł

Brat Juliana Sandsa ujawnił, że „w głębi serca wiedział”, że jest jego Zaginiony brat On już nie żyje.

powiedział Nick Sands z Gargrave w Yorkshire Craven Herald To przed znalezieniem perspektyw Opuszczenie Las Vegas Aktor, który 11 dni po tym, jak zaginął w zdradzieckich okolicznościach w górach Kalifornii, zaginął całkowicie.

„Jeszcze nie uznano go za zaginionego i uważa się go za zmarłego, ale w głębi serca wiem, że już go nie ma” – powiedział Nick Sands lokalnemu serwisowi informacyjnemu.

„Jednakże, rywalizacja rodzeństwa taka, jaka jest, byłoby tak, jakby wyszedł tam i udowodnił, że się mylę”.

Bevana Hurleya24 stycznia 2023 23:45

1674600316

Rodzina Juliana Sandsa dziękuje za „heroiczne” wysiłki ekip poszukiwawczo-ratowniczych

Poniedziałek , Opuszczenie Las Vegas Rodzina Starr podziękowała władzom za ich „heroiczne” poszukiwania.

„Nasze szczere podziękowania kierujemy do współczujących członków Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino koordynujących poszukiwania naszego ukochanego Juliana, a także do bohaterskich zespołów poszukiwawczych wymienionych poniżej, które stawiają czoła trudnym warunkom na ziemi i w powietrzu, aby sprowadzić Juliana do domu ” Przeczytaj oświadczenie.

Bevana Hurleya24 stycznia 2023 22:45

1674597055

READ  Koffee z Karan 7: Co Tiger Shroff powiedział o randkach z Disha Fatani. Nagroda: Shraddha Kapoor

Ratownicy twierdzą, że wysiłki mające na celu znalezienie drugiego zaginionego turysty wzmacniają naziemne poszukiwania piasku

Wygląda na to, że drugi turysta zaginął w rejonie Mount Baldy – co według Deansa dało załogom naziemnym nową okazję do poszukiwania Julian Sands.

Jin Chung, lat 75, zaginął od niedzieli po tym, jak był widziany po raz ostatni około 6 rano w sporcie motorowym zmierzającym do Mount Baldy z dwoma innymi osobami, powiedział Departament Szeryfa Hrabstwa San Bernardino.

Przeprowadzono nocne poszukiwania, ale podróżnego nie udało się odnaleźć. Poszukiwania Jina Zhonga miały być kontynuowane we wtorek, ale bez pomocy helikopterów z powodu ostrzeżeń o silnym wietrze.

Agencja ujawniła, że ​​naziemne poszukiwania 75-latka dały jej załogom nową okazję do poszukiwania pana Sandsa.

Andy’ego Gregory’ego24 stycznia 2023 21:50

1674593196

„Piasek jest zawsze zabawny, wesoły i kulturalny” – mówi przyjaciel.

Julian Sands jest „pod pewnymi względami bystry, a pod innymi przyziemny” i „zawsze zabawny, optymistyczny, kulturalny i zabawny w rozmowie”, jak to ujął jeden z przyjaciół. Niezależny.

„Rozmawialiśmy o sztuce, literaturze, podróżach i architekturze. Nasze rozmowy dotyczyły wielu dziedzin. Bardzo łatwo było z nim rozmawiać” – powiedział Gordon Gano, dyrektor Alpine Ascents International, który zna Sandsa od 20 lat.

Gdy poszukiwania się rozszerzyły, sprowadzono zespół z firmy przewodników alpinistycznych Alpine Ascents International, aby pomóc rodzinie Sands i urzędnikom zlokalizować 65-latka.

Andy’ego Gregory’ego24 stycznia 2023 20:46

1674589516

Przyjaciele składają hołd zaginionemu aktorowi, gdy poszukiwania rozpoczynają się 12. dnia

„Społeczność wspinaczkowa ma z tym często do czynienia, ale to wciąż tragedia dla nas wszystkich” – powiedział Gordon Gano, dyrektor Alpine Ascents International. Niezależny.

(archiwum PA)

Sam Rkenh24 stycznia 2023 19:45

1674587551

Kolejny turysta znika na górze, gdzie zniknął Sands

Jin Zhong, 75 lat, od Los Angeles Zaginął od niedzieli po tym, jak był widziany po raz ostatni około 6 rano, gdy jechał samochodem do Mount Baldy z dwoma innymi osobami, powiedział Departament Szeryfa Hrabstwa San Bernardino.

Trzyosobowa grupa zgodziła się na ponowne spotkanie w samochodzie około godziny 14, ale 75-latek nigdy się nie pojawił.

Sam Rkenh24 stycznia 2023 19:12

1674583259

Rodzina Juliana Sandsa jest zaniepokojona zniknięciem brytyjskiego aktora

Poszukiwania Juliana Sandsa trwają już jedenasty dzień, a jego rodzina wydała w poniedziałek oświadczenie, w którym podziękowała władzom za ich „heroiczne” wysiłki.

„Jego rodzina szaleje z niepokoju” – powiedział bliski przyjaciel. Niezależny.

Andy’ego Gregory’ego24 stycznia 2023 18:00

1674565757

Raport wideo: Kim jest zaginiony brytyjski aktor z Hollywood w Kalifornii?

Julian Sands: Kim jest zaginiony brytyjski aktor z Hollywood w Kalifornii?

Bohaterka piwonii24 stycznia 2023 13:09

1674562757

Departament szeryfa szuka teraz dwóch zaginionych turystów z Mount Baldy

W niedzielę 22 stycznia personel z Sheriff Fontana Station Search and Rescue został poproszony o poszukiwanie zaginionego turysty, Jin Chonga.

Chung początkowo jechał samochodem do Mount Baldy z dwoma innymi osobami, ale został od nich oddzielony po ich przybyciu, rozumiejąc, że spotkają się w samochodzie o 14:00.

Pozostali wędrowcy wrócili bezpiecznie, ale Chunga nigdy nie widziano ani nie słyszano.

Bohaterka piwonii24 stycznia 2023 12:19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.