Wiadomości o królowej Elżbiecie — Monarch budzi obawy związane ze zdrowiem, gdy do zamku Windsor dostarczono dwa kolejne wózki golfowe

Andrew i Sarah Ferguson przygotowują się na królewskie objawienia w Tell-All (1/2)

Książę Andrzej i Sarah Ferguson przygotowują się na więcej potencjalnie szkodliwych odkryć w nowej książce, która mówi wszystko.

Autor książek z wystawami o Mountbats i Windsorach planuje nową książkę o księciu i księżnej Yorku.

Pisarz Andrew Looney powiedział, że książę Andrew „nie jest dokładnie tym, co miesiąc w Pałacu Buckingham”.

W zeszłym roku Looney opublikował także książkę The Traitor King: The Scandal Exile of the Duke and Duchess of Windsor, w której szczegółowo opisano powiązania wuja królowej Edwarda VIII z nazistami.

W swojej nowej książce Looney rozmawiał z The Daily Telegraph i powiedział: „To trzecia książka z trylogii o niezwykłych królewskich małżeństwach.

„Byłaby to pełna autobiografia obu, jak książki Mountbatten i Windsor, które, o ile wiem, nie zostały wcześniej napisane.

„Nie mam planu, po prostu chcę opowiedzieć historię, dlaczego ten niebieskooki chłopiec został wyrzutkiem.

„Jest ulubionym synem królowej i upewniłem się, że wspieram go publicznie.

„Wszyscy ufamy osądowi królowej, więc może wie coś, czego my nie wiemy?

„Chociaż wszyscy są szczęśliwi, że mogą założyć but, mam nadzieję, że zhumanizuję tę historię i zobaczę, czy jest inna strona”.

READ  Incydent, który miał miejsce na uboczu rozmów, pozostawił Abramowicza i ukraińskich negocjatorów z lekkim łuszczeniem się skóry i bólem oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.