Wideo z kamery samochodowej może rzucić światło na to, kto prowadził wypożyczone przez Rashee Rice Lamborghini

Czy sędzia Chiefs, Rashie Rice prowadzący Lamborghini, brał udział w sobotnim wypadku z udziałem sześciu samochodów? Czy Lamborghini ścigało się z Corvettą?

Dzięki nagraniu zdarzenia zarejestrowanemu przez kamerę samochodu odpowiedź na drugie pytanie brzmi: tak. Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi zdecydowanie „może”.

Obejrzyj wideo. Corvette próbuje wyprzedzić samochód lewym poboczem. Rakiety Lamborghini wystrzeliwane z tyłu. Lamborghini obraca się i zatrzymuje po zderzeniu.

Przyjrzyj się uważnie. Wygląda na to, że z tylnego siedzenia po stronie pasażera wyłania się mężczyzna, a z przedniego siedzenia po stronie pasażera dwóch mężczyzn. Oparte na Zdjęcia opublikowane w poniedziałek przez TMZ.comUwzględniając zdjęcie Rice z członkami rodziny przed wypadkiem, wydaje się, że Rice jest drugą osobą, która zeszła z przedniego siedzenia po stronie pasażera.

Co sugeruje, że to on był kierowcą.

Jakość wideo jest lepsza niż filmu Zaprudera. Nadal nie jest do końca jasne, czy z przedniego siedzenia wysiada dwóch mężczyzn.

lepsze niż nic. Poza tym, że Ryż Wynająłem Lamborghini Umowa najmu stanowi, że może nim kierować wyłącznie Rice i wydaje się prawdopodobne, że to Rice prowadził samochód. Która przewiduje zupełnie inne kary za opuszczenie miejsca wypadku z obrażeniami.

READ  Hype duże perspektywy: Henderson, Brown, Peraza, Steer, Aranda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *