Wikingowie są pewni, że kuzyni Kirka będą nadal prezentować „rozgrywkę na wysokim poziomie”.Obrazy Getty

Wikingowie zapowiedzieli co do zasady przedłużenie umowy o rok Kuzyni Kirka. Komunikat prasowy zawiera cytaty z GM Kwesi Adofo-Mensah i Cousins.

„Kirk był jednym z pierwszych graczy, do których zadzwoniłem, kiedy dołączyłem do Vikings i od razu stało się jasne, jak bardzo zależy mu na organizacji i sukcesie” – powiedział Adofo-Menshaw. „Gra rozgrywający na wysokim poziomie jest warunkiem wstępnym do zbudowania zespołu mistrzowskiego i mamy nadzieję, że Kirk będzie kontynuował tę ścieżkę”.

Kuzyni powiedzieli: „Cieszę się, że dostałem szansę zagrania dla Kevina [O’Connell] I nie mogę być bardziej podekscytowany kierunkiem naszego zespołu. Kiedy wrócimy do TCO Performance Center w przyszłym miesiącu, zaczniemy pracować nad naszym wspólnym celem, jakim jest udostępnienie mistrzostw fanom Wikingów.

Wielu fanów Wikingów spodziewało się, że nowy reżim wprowadzi nowy kwartał. Odbyła się rozmowa o tematyce biznesowej oraz oświadczenia o potencjalnym zainteresowaniu Deshan Watson. Ostatecznie Wikingowie i kuzyni zgodzili się skopać laskę kulawej kaczki do 2023 roku, tworząc prawie 14 milionów dolarów ulgi w czapce, i otrzymają kolejne 5 milionów w tym roku i 30 milionów w przyszłym roku.

Jeśli Cousins ​​ma duży rok w swoim pierwszym roku z O’Connellem, możliwe jest kolejne przedłużenie. Na razie nacisk kładziony jest na utrzymanie partnerstwa O’Connell-Cousins ​​na prawej stopie, zwłaszcza że partnerstwo Zimmer-Cousins ​​jest odwieczną nogą.READ  Sędzia federalny zabronił Departamentowi Obrony ukarania sił marynarki wojennej za odmowę szczepienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *