Wisconsin OT Logan Brown został zwolniony przed ogłoszeniem transferu: Leonard

Madison, Wisconsin — zakłócenia w ataku Wisconsin Logan Brown Został wykluczony z programu z powodu „wypadku wewnętrznego”, powiedział dziennikarzom tymczasowy trener Jim Leonard w czwartek rano. Brown opublikował tweeta w środę wieczorem, mówiąc, że wchodzi do bramki transferowej.

– To nie było możliwe – powiedział Leonhard. Został wyrzucony z naszego programu.

Brown odmówił komentarza, gdy skontaktował się telefonicznie w czwartek rano.

Brown, członek kategorii Wisconsin Career 2019, został pierwszym pięciogwiazdkowym użytkownikiem programu od 12 lat. Jest oceniany na 247Sports Composite jako nr 4 w ofensywie i 17 wśród potencjalnych ofensywnych rozwiązań w całym kraju. Opuścił swój pierwszy sezon z łzą w lewym ramieniu i oddał 58 strzałów jako debiutant w czerwonej koszulce w 2020 roku i 70 strzałów rezerwowych w zeszłym sezonie.

Brown był w stanie zdobyć odpowiednią rolę w Wisconsin, aby otworzyć sezon, ale stracił miejsce na rzecz pierwszoklasisty. Riley Mahlan A później do drugiego roku Widżet drzewa Po tym, jak Mahmoud został ranny. Brown pojawił się we wszystkich sześciu meczach Wisconsin w tym sezonie z trzema występami – dwa na prawym i jeden na lewy. W ostatnią sobotę oddał 18 strzałów przeciwko północny zachód Pakowane jako szczelne zakończenie dołączone do kosza.

Leonard został zapytany, czy mógłby dostarczyć więcej informacji na temat sytuacji, która doprowadziła do zwolnienia Browna.

„W tej chwili tak nie jest” – powiedział Leonhard.

READ  Wynik Duke'a z Karoliną Północną, na wynos: Tar Heels psuje ostatni mecz Koch u siebie, a Blue Devils jest zdenerwowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.