Właśnie wtedy na całym świecie zostaje uruchomiona nowa sieć Find My Device firmy Google —

lira turecka; dr

  • Na początek Google wdraża nową sieć Find My Device tylko w USA i Kanadzie.
  • Firma potwierdziła, że ​​globalne wdrożenie usługi zakończy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Google wreszcie uruchomiło ulepszoną sieć Find My Device. Nie każdy jednak ma to szczęście cieszyć się nią już pierwszego dnia premiery. Obecnie Google ogranicza dostępność usługi na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Tylko użytkownicy Androida mieszkający w tych krajach otrzymają e-maile i monity na urządzeniu z prośbą o dołączenie do nowej sieci crowdsourcingu.

Jednak jeszcze w tym roku Google planuje wdrożyć na całym świecie ulepszoną sieć Find My Device. W oświadczeniu przesłanym e-mailem na adres Ciało robotaPrzedstawiciel Google potwierdził, że „globalne wdrożenie zakończy się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy”.

Chociaż Google nie podał konkretnego harmonogramu globalnej dostępności nowej sieci Find My Device, przynajmniej teraz wiemy, że firma planuje zakończyć to, co zaczęła w ciągu tego roku.

Na początek najnowocześniejsza sieć Find My Device firmy Google wykorzystuje moc miliardów urządzeń z Androidem do wzajemnego lokalizowania się za pomocą technologii zbliżeniowej Bluetooth. Urządzenia śledzące Bluetooth podobne do AirTag, które korzystają z nowej sieci Androida, również są w przygotowaniu i powinny być dostępne do maja tego roku.

READ  Raport mówi, że zestaw słuchawkowy AR / VR firmy Apple spotkał się z wieloletnim sceptycyzmem kierownictwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *