„Wolę ocalić rodzinę, niż twarz” – Deadline

„Ludziom trudno uwierzyć, że za jakąkolwiek pracę, którą wykonywałem, nie zarabiałem dużo”. Sopran Aktorka Drea Di Matteo powiedziała o swojej decyzji o publikowaniu treści o charakterze rasistowskim w witrynie subskrypcyjnej OnlyFans. „Ludzie myślą, że jestem ze złota, ale tak nie jest. Po prostu pracowałem od jednej pracy do drugiej.

OnlyFans powstało w 2016 roku i szybko zyskało rozgłos jako miejsce, w którym ludzie mogą oglądać treści NSFW. Gwiazdy, które skorzystały z tej platformy, to Denise Richards, Cardi B, Bella Thorne, Tyga i Chris Brown.

Di Matteo Powiedzieć Fox News Digital stwierdziła, że ​​jej decyzja o dołączeniu wynikała ze spowolnienia produkcji podczas pandemii, utraty pracy spowodowanej jej stanowiskiem w sprawie szczepionki, a przede wszystkim chęci opieki nad dziećmi.

„W ciągu ostatnich trzech lat wszystko się zmieniło. „Moje dzieci zawsze były dla mnie najważniejsze” – powiedziała. „W przeszłości odrzucałam wiele prac, żeby być z dziećmi, ponieważ ich ojciec [musician Shooter Jennings] Na drodze nie ma tego aż tak bardzo.”

Jeśli chodzi o ocenę jej pracy OnlyFans, Di Matteo jest realistką.

„Po prostu mnie to nie obchodzi. Nie obchodzi mnie to. Wolę ocalić rodzinę, niż zachować twarz”.

Kontynuowała: „Wiem, że niektórzy ludzie mówili o mnie złe rzeczy, kiedy dołączyłam do OnlyFans. Ale wiesz, w tym domu widzimy to tak, że matka jest wojowniczką i nie akceptuje porażki”.

Porażka była bardzo realna. Mówi, że agent opuścił ją w wieku 51 lat, a ze względu na jej stanowisko w sprawie szczepień miała trudności ze znalezieniem pracy i prawie straciła przez to dom.

„Myślę, że można powiedzieć, że byłam złą dziewczynką, ponieważ dwa lata temu nie przestrzegałam zasad. Nie chcę więc ponownie być zdana na łaskę mandatów, strajków czy czegoś podobnego. „

READ  Gwiazda „Harry Potter”, „James Bond” i „Cracker” Cannes 72 – termin

Di Matteo grał Adrianę przez pierwsze pięć sezonów Sopran. Gdy Adriana zostaje informatorem FBI, Tony Soprano (James Gandolfini) nakazuje jej morderstwo. Silvio Dante (Steven Van Zandt) zabił ją w pamiętnym odcinku, ale Di Matteo powrócił w dwóch odcinkach w sezonie szóstym. Za tę rolę otrzymała w 2004 roku nagrodę Emmy.

Po Rodzinie Soprano Di Matteo pojawił się w serialach takich jak Zdesperowane gospodynie domowe I Synowie Anarchiimiędzy innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *