Worcester daje odczuć swoją obecność, gdy rozświetla głębię zwycięstwa Red Sox nad Tygrysami

Na początku sezonu Red Sox byli drużyną wagi ciężkiej z elitarnym talentem w środku rankingu, ale brakuje zespołu wsparcia. Inne występy Rafaela Deversa, Xandera Bogartsa i JD Martineza w pierwszych pięciu tygodniach okazały się niewystarczające, ponieważ reszta składu nic nie dała.

Gdy wiosna zmienia się w lato, pęd zespołu do rywalizacji trwa w dużej mierze dzięki wewnętrznej głębi, która często odróżnia dobre pory roku od fałszywej obietnicy gorącego startu.

Red Sox odnieśli solidne zwycięstwo 5:2 nad zdesperowanymi Tygrysami w poniedziałek wieczorem na Fenway, prowadzonym przez wielu graczy, którzy otworzyli rok w Triple A. W innings lojalny John Schreiber oddał klucz do wyjścia, defensywny pomocnik Garen Doran i pierwszy baseman Franchi Cordero prowadził atak Dotrzyj do bazy trzy razy każdy – spin z dodawaniem dwóch przechwytów i dwóch przejazdów oraz cordero podczas jazdy w parze.

– Byli dla nas fantastyczni – powiedział trener Alex Cora o wzmocnieniach. „Jesteśmy w dobrym miejscu jako zespół i myślę, że jesteśmy w dobrym miejscu z drużyną”.

Duran wykazał stały odpoczynek i być może obiecujący wgląd w przyszłość Red Sox na szczycie składu. Poprowadził w pierwszej połowie pięcioma wymianą przeciwko graczowi Tigers, Alexowi Faido, i przejął drugie miejsce, strzelając jednego gola JD Martineza z prawego środka.

Po wyrównaniu Tygrysów w drugiej połowie, Duran – w środku prawdopodobnie najbardziej rozbudowanego meczu w swojej pierwszej karierze ligowej – ponownie zaatakował w trzeciej. Wskoczył na wysoki ślizg Faedo, aby dostać się do podwójnej bazy na środkowy prawy pas ostrzegawczy i popędził do domu, gdy Raphael Devers uderzył szybką piłką na prawo od środka, aby podwoić RBI.

Yarin Doran uśmiechał się po strzeleniu gola w trzeciej rundzie poniedziałkowego zwycięstwa nad Tygrysami.Jim Davis/Globe Rzeczy

Był to 41. duży hit Deversa w tegorocznych ekstraligach.

READ  Michael Porter Jr z Denver Nuggets ma nadzieję na powrót podczas meczu z Golden State Warriors

Później Duran uderzył jedną lewą szybką piłką i ukradł bazę z tyłu, zdobywając podwójną kradzież, kończąc noc 2 na 3 spacerami i parą biegów. Trzykrotnie w bazie odpowiadają najwyższemu poziomowi funkcjonalnemu, natomiast rabunek był nowy.

„Po prostu zdobycie bazy dla dużych graczy, wpuszczenie JD do RBI i zdobycie bazy dla Devers, to wszystko, co chcę zrobić”, powiedział Doran, który zdobył 0,310/0,394/0,517 w ośmiu meczach. „Lubię próbować nadawać ton i jeśli będę to dalej robił, czuję, że prawdopodobnie będę mógł szalenie rządzić tymi facetami”.

Sox utrzymywał presję przeciwko Faedo i Tygrysom, dodając czwarte miejsce w czwartej pozycji, a następnie dwa kolejne na piątej pozycji, kiedy Cordero zrezygnował z jednego z dwóch rund, aby skupić się na lewym zastępczym Tylerze Alexandrze, który dał Soxom przewagę 5-1.

Cordero rzucał rakietami po polu podczas swojego wieczoru 3 za 4, w tym jedną rakietę z prędkością wyjściową 117,9 mil na godzinę – znak, który tylko Giancarlo Stanton, Shuhei Ohtani i Vladimir osiągnęli w tym roku. Guerrero Junior

Franchi Cordero, widziany tutaj, wykonujący jeden z dwóch hitów w poniedziałkową noc, nadal organizuje mecz baseballowy.Jim Davis/Globe Rzeczy

– Rakieta – powiedziała Cora.

Ta wczesna ofensywa okazała się duża dla startera (2-1, 3,68), który zabłysnął w drugim meczu z rzędu. Prawica zainspirowała słaby kontakt Tygrysów przez całą noc, pozwalając mu biec dwa razy na siedem trafień, idąc tylko jednym i uderzając dwa.

Winkowski opierał się głównie na swoim ciężkim uderzeniu i suwaku z połowy lat 90., ale mieszał kilka czteropoziomowych szybkich piłek i trudnych zmian (90 mil na godzinę), aby uniknąć zbytniego przewidywania. Chociaż nie spudłował kija, Winkowski unikał głośnych tarć i trzymał niski licznik rzutów, przekonując Corę do zostawienia go na skoczni do siódmego miejsca.

READ  Pełny raport: Newgarden porywa McLaughlin w ostatniej chwili w Teksasie

Mimo że słabł, pozwalając na dwusuwowy bieg, 23-latek został czwartym graczem Red Sox od 2009 roku i pierwszym od 2017 roku, który osiągnął siódme miejsce w jednym ze swoich pierwszych trzech meczów ligowych. Początkujący przypisuje łapaczowi Cristianowi Vazquezowi jego chwiejne tempo.

„Vazqy widuje mnie coraz częściej. Kiedy idę rzucać, naprawdę przychodzi mi do głowy pomysł. Wywołałby to prawie za każdym razem” – powiedział Winkowski. „To nie zdarza się często. Poziom komfortu jest zdecydowanie wysoki. „

Jake Dickman zastąpił Winckowskiego mężczyzną na drugim miejscu i dwóch na siódmym. Eric Haase wywiercił liniowiec parowy z lewej strony, ale chwyt nurkowy Alexa Verdugo pozwolił Soxowi uciec z nienaruszonym prowadzeniem 5-2.

Ósmego Matt Strahm pozwolił na singiel, jednocześnie nagrywając dwa wyjścia, zanim Cora zwróciła się do Johna Schreibera, preferowanego właściwego ustawienia. Ale Javy Báez dotknął Schreibera dla podwójnego, dołożył dwa i sprowadził olśniewającego debiutanta Rileya Greene’a na planszy jako potencjalną próbę połączenia.

Odważnie Schreiber zamroził Greene’a szybką piłką z prędkością 95 mil na godzinę na krawędzi, a następnie zostawił długą linię kłujących rąk w legowisku Red Soxów z szeregiem skrzeków.

Tanner Hook, który w piątek i niedzielę strzelił interwencje przeciwko Cardinal, podążył za nim po raz dziewiąty, pierwszy raz w karierze prawej ręki, który spędził kilka dni z rzędu. Hawk nie okazał się gorszy niż szybki zwrot, ponieważ osiągnął prędkość 96 mil na godzinę w swoim piątym obronie.

Zwycięstwo Red Sox było szóstym w ich ostatnich ośmiu meczach, a zespół po raz pierwszy w tym roku opuścił sześć meczów ponad 0,500 (37-31). Po wygranej Sox przeskoczyli the Rays, aby zająć trzecie miejsce w AL East, najwyższy w dywizji od 22 kwietnia.

Alex Verdugo i Trevor Story świętują imponujący wślizg Verdugo w siódmej rundzie poniedziałkowego zwycięstwa nad Tygrysami.Jim Davis/Globe Rzeczy

Z Alexem Speierem można się skontaktować pod adresem [email protected] Śledź go na Twitterze pod adresem Umieść tweeta.

READ  Bellator 277 wyniki: aktualizacje transmisji na żywo przez granie | maki vs pitbull 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.