Beyoncé wypuszcza „Break My Soul” i jest to utwór taneczny, którego potrzebuje

Beyonce Wydała swój nowy singiel Już w poniedziałek można śmiało powiedzieć, że „Break My Soul” odegrał swoją rolę w rozbijaniu internetu.

Z domową muzyczną atmosferą, taneczny utwór oznaczał powrót Bey Hive (znany z jej oddanych fanów), który był na nią całkowicie gotowy.

„Nie złamiesz mojej duszy” Beyonce śpiewa W refrenie z tekstami, które czynią ją rozpoznawalną, jest w pełni świadoma swojej mocy.

Śpiewa „Emma spuszczam włosy / Bo straciłam rozum”. „Bey wrócił i dobrze śpię w nocy / Królowe są z przodu, a pawiany z tyłu / Nie złapano żadnych filmów, ale cały gang jest odcięty”.

Łączy także Queen Bey z legendą muzyki Bounce Big Freedia, która pojawiła się w przeboju Beyoncé z 2016 roku „Formation”.

„To surrealistyczne, znów być na dobrej drodze z Queen Beyoncé” Tweeted Big Freedia. „Jestem zaszczycony, że mogę być (częścią) tej wyjątkowej chwili, jestem na zawsze wdzięczny Bogu. Ktoś mnie trzyma”.

Gwiazda ogłosiła w poniedziałek, że piosenka zostanie wydana o północy, ale spowodowało to wczesny niespodziewany spadek w serwisie streamingowym należącym do jej męża, rapera Jaya-Z.

„Break My Soul” to jej pierwszy singiel Jej kolejny album „Renesans” Który ma zostać wydany 29 lipca.

W 2020 roku Beyoncé wydała piosenkę „Black Parade” na cześć Junteenth.

Ostatni wizualny album laureatki Grammy, „Black Is King”, został wydany w tym samym roku jako projekt towarzyszący jej kuratorskiemu albumowi „The Lion King: The Gift”. Wystąpiła jako Nala w remake’u Disneya „Król Lew” z 2019 roku.

Jej ostatni pełny album to „Lemonade” z 2016 roku.

READ  Tort na 1. urodziny Lillipet Diany: Różowa rozkosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.