Wordle 271 Mar 17 Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | rozrywka

Tydzień pracy może dobiegać końca, ale codzienne łamigłówki Wordle’a wciąż się pojawiają. Wordle 271 zostanie opublikowany 17 marca i będzie dostępny tylko przez najbliższe 24 godziny. Nie trzeba dodawać, że starzy fani nie mogą się doczekać, zwłaszcza jeśli chcą utrzymać przy życiu swoje zwycięskie passy. Na szczęście, jeśli potrzebujesz pomocy z Wordle 271 na 17 marca, Express Online ma kilka wskazówek i wskazówek bez spoilerów na dole strony. Powodzenia w znalezieniu odpowiedzi i pamiętaj, aby wrócić jutro po następną falę wskazówek.

Gra w Wordle stała się dla wielu z nas drugą naturą, ale tak właśnie robią wszyscy nowicjusze.

Fani mają tylko sześć szans na prawidłowe odgadnięcie pięcioliterowego słowa, więc aby się o tym przekonać, musisz skorzystać z procesu eliminacji.

Możesz to zrobić, zwracając uwagę na kolor płytek, który pojawi się w jednym z trzech kolorów. Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Możesz udostępniać swój wynik w mediach społecznościowych (w celu pochwalenia się prawami), podczas gdy sama aplikacja śledzi Twoje statystyki.

Z drugiej strony, jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy konkretne przewodniki dotyczące Wordle 271 17 marca …

Wskazówki i porady dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

READ  Plan działania firmy Micron przewiduje dostępność pamięci GDDR7 o pojemności 24 GB/36 GB/s pod koniec 2026 r. i pamięci HBM4E o przepustowości 2 TB/s w 2028 r.

• „CRane” to dobre słowo na początek, podczas gdy „GHOUL” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Prowadnice Wordle 271…

1. Wordle 271 ma trzy ogromne samogłoski.

2. Wordle 271 zaczyna się na literę „M”

3. Sukces Wordle’a jest jak coś z hollywoodzkiego filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *