Wreszcie kończy się trzecia runda. Thegala i Taylor są na pierwszym planie

On gra

Czy WM Phoenix Open 2024 zakończy się w niedzielę? Czy to się skończy przed rozpoczęciem Super Bowl 58? Ponieważ w tym tygodniu straciliśmy wiele godzin z powodu opóźnionych opadów deszczu i mrozu, trzecia runda liderów przedłużyła się do niedzieli. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możliwe będzie rozegranie do 30 dołków, aby zakończyć turniej i uniemożliwić wszystkim powrót do TPC Scottsdale w pierwszy poniedziałek od 2011 r., kiedy zamarznięta ziemia przesunęła pierwszą rundę na piątek. Należy pamiętać, że Scottie Scheffler, który wygrywał turniej Open przez ostatnie dwa lata, w tym tygodniu pozostawał w rywalizacji dość spokojnie i był o krok od pierwszego potrójnego torfu w Phoenix Open od czasów Arnolda Palmera w latach 1961–1963. Poniżej znajduje się przegląd niedzielnych zajęć w North Scottsdale.

Kiedy Nick Taylor oddał swój ostatni strzał z numeru 18 o 12:03, oficjalnie zakończyła się trzecia runda WM Phoenix Open.

Po tym puttowaniu zremisował po 54 dołkach z Sahithem Thejalą, obaj w turnieju z wynikiem 15 poniżej 198.

Najlepsi uczestnicy będą mieli od 15 do 20 minut na posiłek i przegrupowanie się przed wyruszeniem do rund finałowych. Oczywiście czwarta runda dla niższych golfistów na boisku już trwa. Ta gra faktycznie rozpoczęła się o 10:15, a po innym niezwykłym wydarzeniu podczas jeszcze bardziej niezwykłego turnieju Phoenix Open golfiści pozostaną w tych samych trójstronnych grupach, w których grali w trzeciej rundzie.

Jednakże organizatorzy turnieju mieli czas na wycięcie nowych dołków i dostosowanie lokalizacji pól tee, gdy boisko zakończyło grę na poszczególnych dołkach.

READ  Lakers kontra Grizzlies Końcowy wynik: Anthony Davis wygrywa w noc Pau Gasol

WM Phoenix Open określa się jako „People's Open”, ale ma swoją własną, hałaśliwą publiczność… Które często są pomijaneszczególnie w 16. dołek par 3 – i inna atmosfera, coroczny przystanek PGA Tour w Phoenix może nie być dla wszystkich, zwłaszcza profesjonalistów ze starej szkoły.

Zach Johnson może być nowym nazwiskiem na tej liście. 12-krotny zwycięzca tournee wystąpił 14 razy w Phoenix Open, począwszy od 2005 roku, kiedy był to FBR Open. Dotarł do finału w 12 z tych startów i miał sześć miejsc w pierwszej 25-tce oraz jedną w pierwszej 10-tce. Innymi słowy, Johnsonowi nie jest obca scena w TPC Scottsdale, co czyni poniższy film jeszcze bardziej intrygującym.

47-latek eksplodował w sobotę podczas trzeciej rundy turnieju WM Phoenix Open 2024 w TPC Scottsdale, a konfrontację zarejestrowała kamera.

„Ktoś to powiedział: «Jestem tym zmęczony». «Po prostu się zamknij» – powiedział Johnson grupie fanów, zanim ochrona interweniowała w polu tee na 15. dołku.

Organizatorzy Tour chcą, aby WM Phoenix Open było dobrą zabawą, ale cała ta zabawa może mieć druzgocącą cenę. Nie jest jasne, co doprowadziło do tej reakcji, a Johnson mógł mieć podstawy, prosząc wentylatora o opuszczenie rury. Ale jeśli nie możesz sobie poradzić z hecklerami, People's Open może nie być już dla ciebie.

Do listy możesz także dodać Billy’ego Horschela. Siedmiokrotny zdobywca nagrody eksplodował w stronę fana, i było to uzasadnione, po tym jak ktoś w programie rozmawiał, podczas gdy gracz się kołysał. Ten film może nie być bezpieczny dla wrażliwych uszu.

Ponieważ trzecia i ostatnia runda pozostały jeszcze do zakończenia, gracze mogą spędzić długą niedzielę w TPC Scottsdale.

—Adam Woodard, Gulfwick

Pośród deszczu, błota i deszczu ze śniegiem, które zepsuły ten turniej, dwukrotny obrońca tytułu mistrza Phoenix Open, Scottie Scheffler, spokojnie kontynuował swoją pracę. Nawet gdy ulubieniec fanów Sahith Thegalla wspiął się na szczyt 14-letniej tabeli liderów, w niedzielny poranek Schaeffler był w ogniu i w pewnym momencie trzeciej rundy był na drugim miejscu z 13. lokatą, po czym spadł na pierwsze miejsce. 14.

READ  Zalatoris po trzecim miejscu na drugim miejscu we flagowcu

Przed tym bogey Scheffler trafił pięć prostych birdie na dołkach 9–13 i wykonał putt z wysokości 17 stóp na dołku nr 12.

Trzecia runda WM Phoenix Open została wznowiona o godzinie 8:46 po kilkukrotnym przesunięciu przewidywanej godziny rozpoczęcia z powodu mrozu.

Nick Taylor, nocny lider, nie zaczął zbyt dobrze, trafiając trójkę na siódmym greenie i kończąc na 12 poniżej. Obecnie jest powiązany z Sahithem Theegalą.

Zgodnie z przewidywaniami wznowienie gry na stadionie TPC Scottsdale, które miało nastąpić o godzinie 7:30, było kilkakrotnie przekładane. Najnowsza prognoza dotycząca rozpoczęcia meczu to 8:45

W tabeli liderów po wznowieniu gry prowadzi Nick Taylor z wynikiem 13 poniżej normy po sześciu dołkach w trzeciej rundzie, a za nim plasuje się Sahith Thejala jednym strzałem, również po sześciu dołkach. Za nimi znajduje się 15 golfistów w promieniu pięciu uderzeń prędkości Taylora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *