„Wszyscy wróciliśmy, ja wróciłem”

poprzedzającym Super Bowl LVIO tym defensywnym graczu mówiono już trzy razy w tym roku Aaron Donald Mógłby przejść na emeryturę, jeśli Los Angeles Rams podniosą trofeum Lombardi.

Odkąd klipy osiedliły się na stadionie SoFi po zwycięstwie Los Angeles 23:20 nad Cincinnati Bengals, Donald nie odrzucił całkowicie tego pomysłu, ale skupił się na Baranach, aby powtórzyć swój tytuł.

podczas Parada mistrzostw w Los Angeles W środę trener Sean McVeigh wezwał Donalda do „oddania piłki”.

„Zbudowaliśmy świetny zespół. Możemy przywrócić doskonały zespół” Donald powiedział na podium. „Dlaczego nie zrobimy tego ponownie? Znowu możemy zostać mistrzami świata”.

Później, TMZ śledził Donalda w jego samochodzie Zapytałem go, czy naprawdę wróci na kolejną trasę.

Donald odpowiedział: „Będę cieszył się chwilą. Sprowadzimy wszystkich z powrotem, wrócę”. „Odell Beckhami von millerPrzyprowadźcie ich z powrotem, niech tak się stanie.

Beckham, który tlub jego ACL Podczas Super Bowl Miller ma zostać wolnym agentem po dołączeniu do środkowego sezonu Baranów. Ze względu na problemy z pensjami w Los Angeles może być trudno pogodzić się z sprowadzeniem całej załogi z powrotem, ale dyrektor generalny Les Snead dokonał większych sztuczek.

Z komentarzy Donalda jasno wynika, że ​​rozważał odejście od szczytu, ale Dreszczyk wygrania Super Bowl Wydaje się, że oswaja te idee. Chce tylko upewnić się, że Barany rzeczywiście zjednoczą gang, aby zrobić kolejny strzał w odcinku.

READ  Pierwszy alert pogodowy: Otwarcie zachmurzonych Orioles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *