Horyzont jest zabroniony, aby opóźnić Zachód umożliwił wojnie partyzanckiej uniknięcie kryzysu

Zakazany horyzont na zachód Jest już dostępny i bardzo nam się podoba. Gra – Daliśmy jej 9/10 in Recenzja gry Horizon Forbidden West PS5 – To było pierwotnie Premiera zaplanowana jest na koniec zeszłego roku, ale w lutym było bardzo nieznacznie opóźnione. Według reżysera gry, Mathijsa de Jonge, była to decyzja podjęta, aby pomóc holenderskiemu deweloperowi uniknąć kryzysu.

„Zdajemy sobie sprawę z wad szlifowania, więc bierzemy to pod uwagę w naszym planowaniu” – powiedział. Holenderska witryna z wiadomościami (tłumaczone maszynowo). „Na przykład powiedzieliśmy w Boże Narodzenie, że nie będzie pracy i że każdy może wziąć tylko dwa tygodnie wolnego. Firma była zamknięta i nie można było tam nawet iść do pracy.”

De Jonge zgodził się, że nie wszyscy chcą spędzać święta Bożego Narodzenia – „Niektórzy ludzie lubią dalej pracować, [and] Wyjaśnił, że nie przestaniemy”, ale podkreślił, że jego firma wysyła „mocny przekaz”, jeśli chodzi o miażdżenie: „Zakazany Zachód mógł odejść pod koniec zeszłego roku, ale wtedy mogliśmy mieć nadgodziny. ” Ludzie muszą też mieć możliwość odprężenia się i spędzenia wakacji”.

Podczas gdy PS5 i PS4 odczuły brak Horizon Forbidden West w okresie świątecznym, Sony ma zabójczy początek do 2022 r.A ta świąteczna susza wydaje się teraz odległym wspomnieniem. Najważniejsze jest to, że gra jest bardzo dobra i zasługuje na całą uwagę, jaką dostaje – jeśli dopiero zaczynasz z premierą drugiego roku Aloy, upewnij się, że nadążasz za grą. Przewodnik po Horyzoncie Zakazanego Zachodu.

READ  TikToker Theft Recovery iPhone Hack budzi kontrowersje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *