Wybór Nintendo eShop – maj 2022

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Cóż, tak, wiemy, że trochę spóźniliśmy się na eShop Selects od maja, ale daj spokój, to nie był sezon E3! Jednak po raz kolejny wróciliśmy, aby zebrać najlepsze oferty miesiąca; To prawda, przez większość czasu było stosunkowo cicho, ale to nie znaczy, że na zewnątrz nie było żadnych diamentów (może trochę oszukiwaliśmy i włączyliśmy grę lub dwie pełne gier w tym miesiącu – hej, było cicho, ok?!).

Więc zacznijmy pękać! Cóż, pierwsza runda kilku honorowych wyróżnień, które nie znalazły się w naszej trójce najlepszych, ale mimo wszystko warto je sprawdzić.

W międzyczasie oczywiście koniecznie sprawdź eShop ustawiony na kwiecień póki jesteś w tym!

Wyróżnienie


3. OPUS: Echo of Starsong – Full Bloom Edition (Switch eShop)

OPUS: Echo of Starsong - Full Bloom Edition (Switch eShop)OPUS: Echo of Starsong - Full Bloom Edition (Switch eShop)

wydawca: Segono / Deweloper: Segono

Data wydania: 11 maja 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 11 maja 2022 (Wielka Brytania/UE)

Na trzecim miejscu znajduje się fantastyczny, oparty na narracji tytuł OPUS: Echo of Starsong. W naszej recenzji nazwaliśmy to „emocjonalną przygodą, która jak dotąd jest szczytem serii i jedną z najlepszych gier fabularnych na Switcha”, podkreślając niesamowitą atmosferę w ofercie i emocjonalną wagę historii.

Przeczytaj pełną recenzję tytułu autorstwa Stuarta Gibba tutaj.

2. Muzeum Pac-Mana + (Switch)

Muzeum Pac-Mana + (Switch)Muzeum Pac-Mana + (Switch)

wydawca: Bandai Namco / Deweloper: Bandai Namco

Data wydania: 27 maja 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 27 maja 2022 (Wielka Brytania/UE)

Zdobywając Silver w tym miesiącu, PAC-MAN MUSEUM+ to zachwycająca kompilacja niektórych z najbardziej kultowych wydań postaci na przestrzeni lat. Ma wiele do zaoferowania, z tabelami wyników i misjami do wykonania, a my po prostu uwielbiamy, jak potężna jest symulacja w każdej grze. Może trochę brakować dodatkowej zawartości, ale to nie umniejsza faktu, że ta kompilacja zawiera jedne z najlepszych gier wszechczasów.

READ  God of War Ragnarok „nie jest gotowy na zaangażowanie”, gdy deweloper dostarcza aktualizację na PS5 i PS4 Sequel

Sprawdź pełną recenzję gry Toma Masseya tutaj.

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

1. Obywatel Sleeper (Przełącz eShop)

Obywatel Sleeper (Przełącz eShop)Obywatel Sleeper (Przełącz eShop)

wydawca: towarzysz podróży / Deweloper: przeskoczyć wiek

Data wydania: 5 maja 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 5 maja 2022 (Wielka Brytania/UE)

A na pierwszym miejscu w tym miesiącu znalazł się Citizen Sleeper, z którego jednogłośnie skorzystało wielu naszych pracowników. Jego potężną narrację i pisanie można porównać do oszałamiającego Disco Elysium, a szczególnie podobał nam się piękny styl sztuki na wystawie wraz z fantastyczną ścieżką dźwiękową z syntezatorowej fali. Zdecydowanie jeden do kupienia, jeśli lubisz hardcorowe gry RPG!

Sprawdź pełną recenzję gry autorstwa Mitcha Vogla tutaj.


Jak decydujemy, że nasz sklep internetowy wybiera trzy najlepsze: Pod koniec każdego miesiąca zespół Nintendo Life głosuje na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez redakcję. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry muszą zostać wydane jako cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop tylko w tym konkretnym miesiącu i musiały zostać zrecenzowane na Nintendo Life; Wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie wyników ich przeglądu.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy mecze, które ich zdaniem są godne zajęcia na szczycie listy; Pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór 2 punkty, a trzeci wybór otrzymuje 1 punkt. Głosy te są następnie zliczane, aby utworzyć listę trzech najlepszych, a zwycięzca zabiera do domu pierwszą nagrodę miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *