Wyciek cen iPhone’a 14 wskazuje na dobre i złe wieści, jeśli uaktualnisz w tym roku

Wyciek cen iPhone’a 14 wskazuje na ogólny wzrost cen w asortymencie, z wyjątkiem jednego modelu. Oto czego możesz się spodziewać.

iPhone 14 ma trafić na rynek jeszcze w tym roku, a w świecie przecieków poznaliśmy już wiele szczegółów. Wiemy, że modele iPhone’a 14 Pro dostaną nowe aparaty, stracą wcięcie ekranu, a także dwie inne aktualizacje, aby odróżnić dużą aktualizację od generacji iPhone’a 13 Pro. Standardowy iPhone 14 może nie doczekać się wielu zmian, a w tym roku możemy stracić również następcę iPhone’a 13 Mini. Najważniejsza jest jednak cena i dzięki nowemu przeciekowi mamy teraz z grubsza wyobrażenie o cenie serii iPhone 14.

Dzięki wyciekowi z LeaksApplePro przez iDropNewsMamy teraz przybliżone wyobrażenie o cenach serii iPhone 14. To tylko wczesne plotki i nie ma dowodów na słuszność tych cen, więc należy wziąć to z przymrużeniem oka. jabłko Nie skomentował jeszcze iPhone’a 14 i na podstawie poprzednich wersji mogliśmy zobaczyć telefony jak najszybciej do września. Do tego czasu iPhone 13 i iPhone 13 Pro to dwa ulubione modele iPhone’a.

Wyciek cen iPhone’a 14, dobry i zły

Najpierw spójrzmy na dobre wieści. iPhone 14 prawdopodobnie utrzyma swoją cenę na niezmienionym poziomie w stosunku do iPhone’a 13. Dlatego mówi się, że podstawowa cena iPhone’a 14 zaczyna się od 799 USD, co wydaje się dobrą okazją, biorąc pod uwagę wszystkie ulepszenia, które słyszeliśmy. iPhone 14 może uzyskać zaktualizowane czujniki aparatu, wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz, większą wydajność i może kilka innych sztuczek.

Mamy też dobrą wiadomość dla nowego iPhone’a 14 Max, który ma zastąpić 5,4-calową wersję „Mini”. Max będzie miał ten sam rozmiar 6,7 cala, co iPhone 13 Pro Max. Będzie to większa wersja iPhone’a 14, być może z większą baterią i wszystkimi ulepszeniami, takimi jak iPhone 14.

READ  Twórcy Celeste ponownie spotkali się z The Lost Game Awards Cup

Teraz czas na smutne wieści. Warianty iPhone’a 14 Pro prawdopodobnie odnotują w tym roku znaczne podwyżki cen. Mówi się, że standardowa cena iPhone’a 14 Pro zaczyna się od 1099 USD, co stanowi wzrost o 100 USD w stosunku do ceny 999 USD za iPhone’a 13 Pro 128 GB. IPhone 14 Pro Max również wzrośnie o 100 USD, co spowoduje wzrost ceny do 1199 USD.

Należy pamiętać, że oczekuje się, że modele iPhone’a 14 Pro otrzymają nowy projekt wyświetlacza z wycięciem w aparacie, nowy czujnik 48 MP dla głównego aparatu, nowy projekt i prawdopodobnie mocniejszy chipset.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.