Wyciek słuchawek Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5

zdjęcie: Nils Arinsmeyer/Wiadomości techniczne

Słuchawki Sony WH-1000XM5 Być może najbardziej oczekiwane słuchawki z redukcją szumów w 2022 roku, nowy wyciek twierdzi, że ujawnił nowy projekt i kluczowe specyfikacje.

Wiadomości techniczne Poza Niemcami, powołując się na „źródło detaliczne”, mówi następca Niezwykle popularny WH-1000XM4 będzie miał między innymi przeprojektowany i wydłużony czas pracy na baterii. Jeśli ten przeciek jest dokładny – jak zawsze, uważaj, aby nie być podejrzliwym wobec tego rodzaju rzeczy – WH-1000XM5 zapewni Ci do 40 godzin pracy na baterii, kolejne 10 godzin w porównaniu z poprzednimi trzema modelami, co plasuje go na szczycie . Klasa. Ponadto 1000XM5 powinno zostać w pełni naładowane w 3,5 godziny, czyli około 30 minut dłużej niż wcześniej – co nie jest złym kompromisem dla dodatkowego soku.

Rendery podobno wprowadzone do TechnikNews pokazują bardziej wyrafinowany projekt, przy czym 1000XM5 ma znacznie bardziej elegancki wygląd niż 1000XM4, co przypomina mi bardziej niż Bose 700. Jak pokazują pokazy, cienkie ramiona są teraz przymocowane do nakładek na uszy i są oddzielone od pałąka. Wydaje się również, że nauszniki są bardziej wyściełane, co może sprawić, że jedna z wygodniejszych par O słuchawkach Jeszcze ciszej. Nowy design zdecydowanie wygląda nowocześniej, Chociaż wolałbym więcej opcji kolorystycznych niż czarny i srebrny (ish).

Sony 1000XM5

zdjęcie: Nils Arinsmeyer/Wiadomości techniczne

Przypuszczalnie trzy mikrofony WH-1000XM5 zostały przesunięte, Przycisk NC/AMB zastąpi przycisk niestandardowy. Przypuszczam, że większość ludzi i tak używała przycisku CUSTOM do przełączania między trybami ANC i Ambient, Tak więc ta zmiana ma na celu wyjaśnienie wszelkich niejasności. Słuchawki 1000XM5 są Mówi się również, że ma nowe sterowniki i dwa procesory do zarządzania eliminacją szumów, Pasuje do większej baterii.

Słuchawki WH-1000XM5 być To jedna z najgorętszych premier słuchawkowych tego roku. Dla porównania, zakup słuchawek z redukcją szumów przed 2016 rokiem był łatwy, ponieważ wszyscy po prostu kupili najnowszy model Bose QuietComfort i cieszyli się najlepszą w swojej klasie redukcją szumów i świetną jakością dźwięku. Potem Sony wypuściło MDR-1000X i wszystko się zmieniło. Wreszcie Bose miał konkurenta.

Od tego czasu Sony wypuściło parę cieszących się uznaniem krytyków i komercyjnie odnoszących sukcesy słuchawek z redukcją szumów po następnym, a w pewnym momencie nawet Zwieńczona Bose. Teraz każdy chce dołączyć do partii, a Sony znajduje się w nie do pozazdroszczenia pozycji obrony tronu przed polubieniami Apple AirPods Max i Bose 700.

Tutaj wkracza WH-1000XM5 i nie będziemy musieli dłużej czekać, aby zobaczyć, jak można wykorzystać te puszki stos nad. Chociaż nie mamy dokładnej daty premiery, XM5 był Odkryte w dokumentach FCC Kilka miesięcy temu sugerował rychłe uwolnienie.

READ  Opinie kotów, psów i aborcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.