Wyciekłe zdjęcia i filmy Google Pixel Watch 3 XL pokazują większy ekran i szczegóły nowego projektu

Następnym smartwatchem Google będzie Pixel Watch 3 i plotki wskazują, że w tym roku może on pojawić się w większym rozmiarze, a dzięki nowym obrazom, które wyciekły do ​​Android Headlines, wiemy teraz, że tym większym modelem będzie Pixel Watch 3 XL . Wcześniej podejrzewano, że będzie się nazywać Pixel Watch 3 Pro, co będzie pasować do flagowej serii Pixel firmy Google, ale zamiast tego firma nazywa go Pixel Watch 3 XL.

Ten schemat nazewnictwa wskazuje, że większy model będzie wyposażony w większy ekran (i być może większą baterię), ale prawdopodobnie nie będzie miał innych specyfikacji. Podczas gdy w przypadku urządzeń takich jak Pixel 8 i Pixel 8 Pro model „Pro” jest w rzeczywistości wyposażony w wystarczająco zróżnicowany sprzęt i funkcje, aby uzasadnić nazwę Pro. Oczekuje się, że Google zaprezentuje nowe urządzenia Pixel Watch podczas nadchodzącego wydarzenia sprzętowego jeszcze w tym roku. Jednak dzięki wyciekłym obrazom Pixela 3 XL możesz go wcześniej obejrzeć.

Wyciekające zdjęcia Pixel Watch 3 XL potwierdzają, że nie ma żadnych zmian w projekcie

Pierwszy zegarek Pixel Watch firmy Google przyciągnął uwagę ludzi swoim eleganckim wyglądem. Jak dotąd Google nie widział powodu, aby coś zmieniać. Tak było w przypadku premiery Pixel Watch 2. Poprzedni wyciek Pixel Watch 3 zdawał się wskazywać, że Google będzie nadal podążać tą ścieżką. Wyciekły nam teraz zdjęcia Pixel Watch 3 XL i znowu nie ma żadnych różnic w konstrukcji.

Wyciekające rendery (dostarczone przez OnLeaks) pokazują zaangażowanie Google w stały styl oryginalnego Watch. Bezszwowa, wypukła szklana konstrukcja inspirowana ciągłą powierzchnią kropli wody. Nadal masz cyfrową koronę po prawej stronie z jednym przyciskiem nad nią. Choć wygląda na to, że ogólny projekt pozostanie taki sam, nie oznacza to, że Google w ogóle niczego nie zmienił.

READ  Potwierdzono datę i godzinę rozpoczęcia wczesnego dostępu do Mortal Kombat 1 Premium Edition, a także przeznaczenie Smoczych Kryształów

Pixel Watch 3 XL będzie grubszy, będzie miał 1,45-calowy wyświetlacz i większy układ pasków

Poprzednie plotki już sugerowały, że Google w końcu wypuści większą wersję Pixel Watch wraz z tegoroczną premierą. To wydaje się być prawdą. Z przecieków wynika, że ​​przekątna ekranu będzie wynosić 1,45 cala. W porównaniu z 1,2-calowym panelem Pixel Watch 3 i obu poprzednich urządzeń Pixel Watch.

Do tego Pixel Watch 3 XL będzie grubszy. Google zwiększa grubość koperty zegarka do 13,89 mm. Pełne wymiary korpusu zegarka będą wynosić 45 mm x 45 mm x 13,89 mm. Uważa się, że ma to na celu umożliwienie Google umieszczenia w nowym zegarku większej baterii i większej liczby czujników. Chociaż nie mamy żadnych konkretnych szczegółów na temat większej liczby czujników ani większej baterii, wiemy, że Google nieznacznie zmienił system opasek dla Pixel Watch 3 XL.

Zegarek XL ma większy system mocowania paska

Według przecieków Pixel Watch 3 XL będzie wyposażony w system linków o większym zasięgu. Tego należy się spodziewać, ale warto to zauważyć. Wraz z większym wyświetlaczem i większym korpusem zwiększa się również rozmiar systemu mocowania. Oznacza to, że opaski do Pixel Watch 3 i Pixel Watch 3 XL nie będą zamienne. Niestety oznacza to również, że jeśli dokonasz aktualizacji z wersji Zegarek pikselowy 2 W przypadku zegarka Pixel Watch 3 XL nie będzie można używać starych pasków, które mogłeś zgromadzić.

A skoro mowa o paskach, pokazana na zdjęciach bransoletka sprawia wrażenie nieco odświeżonej wersji wykonanego paska skórzanego. Ponieważ używa tego samego zacisku. To jednak tylko oferty. Na powierzchni materiału taśmy nie ma tekstury. Trudno więc stwierdzić, czy w tej bransoletce zastosowano jakiś rodzaj skóry hybrydowej, tak jak w starej skórzanej bransoletce. Wygląda na to, że ma ten sam kolor co porcelana, chociaż Google może tego tak nie nazywać.

READ  iOS 16.3 zostanie uruchomiony w tym tygodniu — oto nowe funkcje dla Twojego iPhone'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *