Wydanie Darktide na Xbox zostało opóźnione do czasu naprawienia wersji na PC

zdjęcie: ciemna fala

Warhammer 40K: Mroczny przypływ Wydany na PC pod koniec zeszłego roku, to mroczny i masywny film opuścił grę 4 Dead W odległej, ponurej przyszłości Games Workshop. Była w porządku! Miał problemy, ale wszystko było w porządku. Problemy te utrzymywały się jednak do 2023 roku, a programiści wstrzymują wersję gry na konsolę Xbox, podczas gdy pracują nad jej naprawieniem.

We wcześniejszym oświadczeniu Fatshark powiedział, że postanowili „stworzyć głęboko wciągającą i stabilną grę o poziomie głębi, który pozwoli ci grać przez tygodnie, a nie godziny”, ale „nie spełniła tych oczekiwań. ”

W rezultacie nie tylko opóźniają „zawartość sezonową” dla wersji na PC, ale też opóźnią premierę gry na Xboksie Series X | S.

Odblokuj literę ΤΟ dla naszych graczy

W Fatshark jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy grę, z której mogą korzystać miliony. Właśnie to postanowiliśmy zrobić z Warhammerem 40,000: Darktide, aby stworzyć bardzo wciągającą i stabilną grę z poziomem głębi, który pozwoli ci grać przez tygodnie, a nie godziny.

Nie udało nam się sprostać tym oczekiwaniom.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy naszym jedynym celem będzie odniesienie się do komentarzy wielu z Was. W szczególności skupimy się na wprowadzeniu kompletnego systemu rzemieślniczego, bardziej satysfakcjonującej pętli postępu i będziemy nadal pracować nad stabilnością gry i optymalizacją wydajności.

Oznacza to również, że opóźnimy premierę zawartości sezonowej i premierę Xbox Series XIS. Będziemy również informować o zbliżających się premierach luksusowych kosmetyków. Nie mogliśmy kontynuować tej drogi, wiedząc, że nie uwzględniliśmy wielu obszarów opinii w dzisiejszej grze.

Dziękujemy za grę i przekazanie opinii. Naprawdę to doceniamy. Był i nadal będzie pomagał kształtować grę, którą kochamy.

Martin Wallund, CEO i współzałożyciel Fatshark

Nie sądziłem, że wersja PC jest taka zła! Z pewnością miał problemy, ale gry online mniejszych drużyn, takie jak ten, często mają. Z drugiej strony małe zespoły często nie mają zasobów, aby to zrobić wszystko na raz, Więc jeśli chcą to zrobić z tym, co mają, to właśnie zrobią z tym, co mają!

READ  Kup 2 sztuki Amazon Zdobądź 1 bezpłatną wyprzedaż gry i więcej Listopad 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.