Wykresy sprzedaży w Wielkiej Brytanii: 80% sprzedaży pudełkowej Elden Ring na PS5 i PS4

Krople do oczu 80% Pierścień Eldena Rzeczywista sprzedaż w Wielkiej Brytanii została zakupiona na PlayStation 5 i PS4. Z całej sprzedaży, 63 procent graczy skorzystało z wersji na PlayStation 5, a 17 procent oczerniało RPG na PS4. Tylko trzy procent kupiło wersję na PC w pudełku, a pozostałe 17 procent pochłonęło fizyczne kopie na Xboksie.

Warto podkreślić, że te dane sprzedażowe Dokładnie Bierze pod uwagę sprzedaż fizyczną i Ogromne 49 procent Od Zakazany horyzont na zachód Sprzedaż została dokonana cyfrowo w zeszłym tygodniu. W związku z tym jest to mała migawka ogólnego obrazu sprzedaży.

Dobrą wiadomością dla Elden Ring jest to, że przewyższa wszystkie poprzednie gry Souls w sprzedaży detalicznej, w tym Dark Souls 3, która przekroczyła sprzedaż o 26 proc. finansowo. Biorąc pod uwagę, że miks sprzedaży cyfrowej wzrósł wykładniczo od sequela z 2016 roku, można śmiało powiedzieć, że ta gra faktycznie sprzedaje się dobrze.

Horizon Forbidden West wciąż ma lepszą premierę niż karzący tytuł FromSoftware, mimo że jego sprzedaż spadła o 79 procent tygodniowo, czego można się spodziewać — zwłaszcza biorąc pod uwagę Akcje PS5 Nie byłem w Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu ponownie.

Gdzie indziej był jedynym wybitnym nowicjuszem Legendy GRID, która zajęła 18. miejsce na ogólnych wykresach sprzedaży i cieszyła się 73 procentami sprzedaży na PS5 i PS4. Poniżej zamieściliśmy pierwszą dziesiątkę, ale jeśli jesteś typem Brytyjczyka, który kupuje ostatnio nowe gry, nie zapomnij sprawdzić Przewodnik po pierścieniach Eldena A Przewodnik po Horyzoncie Zakazanego Zachodu.

Wykresy sprzedaży w Wielkiej Brytanii: tydzień kończący się 26 lutego 2022 r.

  1. elden pierścień
  2. Zakazany horyzont na zachód
  3. Legendy Pokemonów: Arceus
  4. Mario Kart 8: Deluxe
  5. FIFA 22
  6. Call of Duty: Straż przednia
  7. Dying Light 2: Pozostań człowiekiem
  8. Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty
  9. Maine Craft
  10. Trylogia GTA
READ  Pierwszy wyświetlacz HP „IPS Black” naprawdę wyróżnia się technologią Thunderbolt 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *